romet 797 dusi sie przy wysokich obrotach

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery romet 797 dusi sie przy wysokich obrotach

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Rafał Trojanowicz
    Użytkownik

witam mam problem z rometem 797. chozi o to ze dusi się na wysokich obrotach czasem strzeli z tłumika i czuc bezyne. oddalem do serwisu robia już 3 dzień a mechanik ie może ogarnąć gazika. z tego co mi mowil to jak sciagie filtr powietrza i odkreci jakas tam srubke to skuter chodzi po zalozeiu filtra gasnie. co mu może by bo ja już pomyslow nie mam a się na tym nie zam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to się stało nagle czy coś grzebałeś, zmieniałeś i tak się zrobiło?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Rafał Trojanowicz
    Użytkownik

tak nagle

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to niech facet robi standardową diagnostykę albo zmień mechanika na takiego co ogarnia

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Rafał Trojanowicz
    Użytkownik

nawet teraz dzwonie i mowi mi ze inny gazinik zalozyl i to samo

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

silnik nie składa się tylko z gaźnika. tam jest jeszcze kilka rzeczy

Rafał Trojanowicz
    Użytkownik

to dlaczego bez filtra powietrza działa normaline

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dlatego że bez filtra powietrza silnik dostaje więcej powietrza i widocznie paliwa podaje tyle jak do takiej ilości powietrza a nie takiej dławionej przez filtr. ale twój mechanik powinien to wiedzieć nawet o 3 nad ranem wyrwany ze snu kopem w jaja.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: