Romet 757 2t Jakie modyfikacje ?

Witam.
Posiadam Rometa 757 2T, troche zawaliłem kupując go bo mogłem wybrać coś firmowego a starszego ale trudno. Skuter jest chyba odblokowany bo patrząc na miejsca w których najczęściej są blokady nic nie znalazłem a jego prędkość to maksymalnie 50 km/h. Przejechałem się ostatnio znajomego skuterem który spokojnie wyciąga ponad 80 i stwierdziłem, że może zrobiłbym coś i z moim tylko nie mam pojęcia od czego zacząć i co najlepiej wybrać i oczywiście jaki byłby koszt bo nie wiem czy opłacało by się wkładać dużo pieniędzy w skuter czy lepiej przecierpieć i kupić samochód :) Jest to mój pierwszy skuter i nie do końca znam wszystkie pojęcia także bądźcie wyrozumiali :) Myślałem nad zmianą tłumika bo wiem, że to dużo daje ale czy da też dużo i przy tym skuterze a niestety na forach totalnie nic nie ma o tym modelu. Z góry dzięki za pomoc
Ps. nie piszcie, że skuter ma jeździć te 45 bo się zabije czy coś wiem to doskonale a na drogach na których się poruszam spokojnie można uzyskiwać większe prędkości i jazda nawet będzie bezpieczniejsza niż teraz :)

skoro jedzie 50 to ma blokady, wiec najpierw je zdejmij. zacznij od modułu.

Okej dzięki za pomoc :) Kupie moduł i przeglądne jeszcze raz :)