Romet 747 2t Wolno sie rozpędza / wolno jedzie pod górę

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Romet 747 2t Wolno sie rozpędza / wolno jedzie pod górę

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Fanatyk Fanatyk 6 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Fanatyk
    Fanatyk
    Użytkownik

Witam!
    Posiadam skuter Romet 747 2t, rok temu był wymieniany cylinder na nowy i od tego czasu skuter bardzo wolno jeździ pod górę i jak dodaję gazu na full słychać dziwny dzwięk i skuter traci na mocy i gaśnie.Skuter docierałem do 500 km .
    Gaźnik był 2 razy czyszczony , filtr powietrza również

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jaki cylinder, jaki gaźnik.
    ktoś ci to regulował po tej wymianie? może ten cylinder to szajs – robiłes sobie pomiar kompresji?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Fanatyk
    Użytkownik

Ogólnie robił mi to wszystko mechanik , nie robiłem pomiaru kompresji.Problem sie zaczął jak pojechałem odebrać skuter , przejechałem sie po palcu wszystko było okej ale jak już wyjechałem z placu spotkałem dosyć sporą górę i skuter nie dał rady wyjechać .
    Nie wiem jaki to jest cylinder , gaźnik jest od nowości

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Fanatyk Fanatyk.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Fanatyk Fanatyk.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro nic na jego temat nie wiesz to nic nie jesteś w stanie zrobić a nikt nie jest w stanie ci pomóc.
    Musisz się dowiedzieć co masz i w jakim to jest stanie wtedy się da stwierdzic czy jest potrzebna regulacja czy naprawa.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Fanatyk
    Użytkownik

Może być zdjęcie gaźnika ??

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może być. ale nic nie da.

Fanatyk
    Użytkownik

Dodam jeszcze do tego że skuter nie chce odpalić wyczyściłem gaźnik i nadal nie chce odpalić , odkręciłem głowice i ściągnąłem cylinder i tłok jest praktycznie cały czarny .

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: