Romet 727 - PREMIUM 12

Witam ,! Mam zamiar kupić skuter Romet 727 PREMIUM 12 i nie za bardzo orientuje się czy to dobry wybór . Głównie chciałbym się dowiedzieć od tych, którzy go już posiadają , jak wygląda wymiana olei
i docieranie w tym skuterku. :) Z góry dzięki

Osobiście posiadam Rometa 727 a co do tego jak się sprawuję przytoczę Ci cytat mojego wpisu z tego forum.

Romecik napisał:

Witajcie po długiej przerwie .. (ok. 8 mieś )
Powracam do was na forum ...
---
Więc co do tematu to powiem tak .. :
Osobiście nie pojechałem na 1 przegląd .. i jakoś nie ma z tym jakiś problemów (coś szwankuje bądź nie działa). Zasadniczo jedyne co w tych skuterach może się zepsuć to jakieś błahostki które naprawić można samemu .. Widzę że ładne rzeczy dzieją się na tych przeglądach .. Wolę samemu naprawiać skuter niż jechać na przegląd i wrócić bez połowy skutera bądź rozsypać się w połowie drogi .. I nie róbcie offtopu na temat skuterów bo to raczej nie ten temat ; )) Sam posiadam Rometa 727 w wersji premium "12" i spisuje się bardzo dobrze ... ( 391 km na liczniku ) Żadnych problemów .. Poza jednym który zdarzył Mi się wczoraj.. Zjechałem paliwo do końca i zapowietrzyłem skuterek... po wcześniejszym przedmuchiwaniu bawieniu się w strzykawki i tym podobne skuterek nie dość że odpalił ( A nie chciał .. ) To jeszcze bardzo nabrał na mocy .. Widocznie fabryka Romet Motors lubi sprzedawać " Zapowietrzone " skuterki .. Co do samego skutera mogę się wypowiedzieć że mam go w kolorze (Biało - Pomarańczowym) nie wiem czy są inne w wersji Premium "12" .. Trafiłem na egzemplarz świetny żadnych problemów z użytkowaniem bądź jazdą . Skuter jest świetny co prawda tylko ( 1,60 m ) Ale jest na prawde zrywny i zwinny .. Wyróżnia się a dodatkowo jak na silnik ( 4T ) jest bardzo szybki bez problemu po prostej wyciągam prędkość 60 km ( A skuterek jest zablokowany ) A zjeżdżając z górki spokojnie ( Zamykam licznik ) .. Od samego początku nie miałem z nim żadnych problemów .. I jeśli miał bym polecać skuter z marki "Romet" Polecił bym właśnie wersję " 727 " Osobiście za skuterek zapłaciłem " 2600 PLN " W komplecie miałem 2 pary kluczyków .. Dwie pary pilotów .. Alarm .. Dwa kaski .. Kufer .. Szybę .. Komplet kluczy i śrubokrętów .. Jeśli ktoś chciałby czegoś więcej się dowiedzieć o tym skuterku proszę śmiało piszcie .. Dodam też że 2 dni temu odebrałem Tablice Rejestracyjne i stałem się pełnoprawnym uczestnikiem Polskich dróg . ; - ))))

Wiele informacji tam zawartych nie będzie Cię interesowało ale odpowiadałem w temacie ... ; ]]]
---
Acha jeśli chciałbyś lub byłbyś zainteresowany sprzedaje teorytycznie nowego Rometa 727 z tym że już dotartego wyciąga spokojnie 55km/h w jedną osobę w dwie +(60kg) wyciąga 45km/h tutaj moja oferta.
---
http://www.skuterowo.com/forums/topic/skuter-sprzedam-oferta-wycena-pomocy
---
Cena to 2000-2200 jeśli jesteś zainteresowany pisz tu to podam Ci moje Gadu Gadu i dalej będziemy rozmawiać pozdrawiam .

dzięki wielkie za opinię , lecz ja już mam taki skuter zamówiony w innym kolorze .:D chciałem głównie wiedzieć od kogoś kto go już ma - jak się sprawuje - dzięki