romet 727 czy się opłaca go mieć

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy romet 727 premium 12 4t opłaca się kupić.Czy jest łatwy w eksploatacji i czy jest odpowiedni dla 14 latka i jak go dobrze dotrzeć?

Kup lepiej Rometa 747 2t, lepszy od 4t pod względem osiągów i eksploatacji, mój kolega ma go od 3 lat i bardzo sobie chwali, polecam :>

Nowego się nie opłaca moim zdaniem - wiem bo kupiłem. Używanego zadbanego jak najbardziej bo mocno traci na wartości. Dla 14 będzie idealny.

Nie kupuj żadnego 2T szczególnie 14 latkowi, bo to ani nie jest ekonomiczne ani ekologiczne, no chyba że chcesz aby 14 latek latał po ulicy na tylnym kole. 4T jest bezpieczny i umożliwia sprawne poruszanie się po ulicy, szczególnie 14 latkowi.

Pozdrawiam

Jeżeli jest w miarę ogarnięty, to myślę, że i 2t nie będzie jakimś wielkim błędem, przepraszam Cię, ale ja mając 12 lat zaczynałem od 2t używanego, całkiem dobra moc, potem chinol 4t niestety, ale jakoś do teraz żyję i jeżdżę ;d

Fajnie że żyjesz, tylko po co truć powietrze i tracić pieniądze na przestarzały silnik 2T? Mnie sam fakt większego kopa nie przekonuje, ale jak sie ma 14 czy 12 lat to pieniążki na paliwo daje tata więc kryteria są zupełnie inne :)

Raczej nie chodzi mi o kupienie skutera z jak największym kopem bo dużo pali a poza tym jest przestarzały .Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak jezdzić aby dobrze dotrzeć silnik.Piszcie jak najwięcej bo chcę się dużo dowiedzieć.

szybszy wg mnie jest 4T bo ten silnik jest bardzo dobry do tego skutera, mało pali ok 2l/100km i przyspieszenie jest też dobre , 2T ogólnie jest lepszy bo wbrew pozorom akurat w chińskim wykonaniu silnik 4T potrafi być nie przewidywalny , a 2T prosty jak cep, raczej długo wytrzyma a spalanie nie powinno przekraczać 3,5l/100km, a propo docierania to na początku jeździj wolniej żeby się nie przegrzał, ja nie docierałem i nic się nie stało, po przejechaniu 500km można już odblokować.

hej,
tak się skłąda ze mam ten model z 2010r. Jest mały, ale i zwinny. Tani w eksploatacji, 4t więc oszczędniejszy, jestem całkiem zadowolony z jego osiągów, chociaż nie potrzebuje jechac 90 km/h żeby odczuwać radośc z jazdy . Polecam tego romecika

ruphert napisał:

Fajnie że żyjesz, tylko po co truć powietrze i tracić pieniądze na przestarzały silnik 2T? Mnie sam fakt większego kopa nie przekonuje, ale jak sie ma 14 czy 12 lat to pieniążki na paliwo daje tata więc kryteria są zupełnie inne :)

Owszem zgodzę się z Tobą, pieniążki daje tata, no ale skąd ma wziąć 14 latek kasę na paliwko, skoro nawet, jak dostanie kieszonkowe, to od rodziców, więc wiesz. Zgadzam się co do 4t, nie jest źle, ale jeżeli zależy mu na dynamice, to niech wybierze 2t.

Tak wiem odkopuje temat, lecz po co mam zakladac nowy jezeli moje pytanie jest podobne?

Mam mozliwosc kupna tego skutera za 800 zl
link http://tablica.pl/i/oferta/sprzedam-skuter-romet-727-CID5-ID1NvPr.html

jak myslicie targowac sie jeszcze cos czy brac od reki?

Targować się zawsze można. Coś mi tu śmierdzi. za tanio to coś. Jak go będziesz oglądał to posprawdzaj dobrze wszystko.