Romet 717 2t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #82715
    tigers13
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    Witam ! Mam problem z moim skuterem otóż zostały ściągnięte blokady on jedzie tak 60-65 km/h tylko. Gaźnik wyregulowany. Co może być przyczyną ?

    #82716
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Nieściągnięte blokady. Pewnie w serwisie ściągałeś ? Jak tak to oszukano cię.

    #82737
    tigers13
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    Nie ściągane u mechanika. Z gaźnika wariatora i filtra 😀 Nie wiem właśnie co może być przyczyną takiej małej prędkości

    #82757
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    Może zablokowany moduł. Rozpędza się z górki czy hamuje przy pewnej prędkości?

    #82760
    tigers13
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    U mnie podobno moduł nic nie daje bo był wymieniany i nic :/ Z górki rozpędza się do 65 km/h i ani rusz dalej

    #82765
    lisu7
    Użytkownik
    • 55
    • 835Postów:

    bo pewnie masz zablokowany i jak kupisz nowy to pewnie też.Kup taki który jest odblokowany.Tuningowałeś go?

    #82769
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    Mój oryginalny był zablokowany właśnie do 65 km/h i też z górki nie chciał iść szybciej. Jeśli kupisz od Kymco będziesz latał 70 – 75 km/h, bo do takiej prędkości jest on blokowany.

    #82784
    tigers13
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    Nie tuningowałem 100% seria. Czyli przyczyną może być tylko moduł ? Nic więcej ? Wymienię i zobaczę 😀

    #82802
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    Z opisanych przez Ciebie objawów wynika, że jest blokada na module. Wymień i sprawdź ale to musi być to.

    #85591
    rafalll1234
    Użytkownik
    • 0
    • 9Postów:

    Witam mam ometa 717 2t z 2012 roku i mam taki problem ma ciężjie palenie na starter elektryczny co to może być czasem dobrze pali a czasem nie i też mam problem z kopnikiem coś zaczyna sie psuć raz łapie a raz nie zrobia mi to na gwarancji ??? Pozdrawiam

    #85592
    lisu7
    Użytkownik
    • 55
    • 835Postów:

    Myślę że tak a co do odpalania to czy np. jak stoi ci w garażu min 2 dni to wtedy ciężko pali?

    #85595
    rafalll1234
    Użytkownik
    • 0
    • 9Postów:

    nie rano pali dobrze tylko potem już gorzej

    #85597
    lisu7
    Użytkownik
    • 55
    • 835Postów:

    MOŻNE AKU. SŁABE

    #85600
    rafalll1234
    Użytkownik
    • 0
    • 9Postów:

    akumulator jest dobry rano odpali a po robocie cieżko

    #85603
    lisu7
    Użytkownik
    • 55
    • 835Postów:

    bo może zimno jest

    #85605
    rafalll1234
    Użytkownik
    • 0
    • 9Postów:

    raczej nie bo po robocie przyjade do domu i potem też ma takie palenie

    #85607
    rafalll1234
    Użytkownik
    • 0
    • 9Postów:

    ale jak kupiłem to za 1 razem odpalił

    #85886
    rafalll1234
    Użytkownik
    • 0
    • 9Postów:

    Witam co to może być że skuter romet 717 2t pali duzo ????

    #85900
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    ile ci pali? mój chińczyk 2T po obliczeniu spala 3.33l/100 przy jeździe we 2 osoby z prędkością minimum 65km/h w porywach ponad licznik 😀 ale u mnie jest zawirowywacz powietrza i jakieś ekologiczne pierdółki które jak widać zmniejszają spalanie, zipp quantum nie ma takich bajerów więc pali 2 razy więcej, sprawdź czy masz jakieś przewody łączące tłumik z silnikiem

    #85938
    rafalll1234
    Użytkownik
    • 0
    • 9Postów:

    mi sie wydaje ze 3 litry na pewno ale czasem mu cieżko z paleniem jest

    #90031
    banan4u66
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

    Witam.
    Temat trochę stary,no ale może tu znajdę pomoc.
    Mam Rometa 717 2T 2010r.Na początku,jak to na full serii,v max to było ok. 55 km/h.Denerwowała mnie trochę ta prędkość więc postanowiłem ściągnąć blokady.Zacząłem od zawirowywacza spalin na kolanku.Odciąłem go,zaspawałem,no i ku mojej radości prędkosć wzrosła do 65 km/h.Jeździłem tak około pół roku.Jednak nadal brakowało mi mocy.2 miesiące temu kupiłem sportowy wydech Stage 6 Pro Replica.Założyłem go,wszystko fajnie,ale skuter ma małego “muła” na starcie i ogólnie nie za bardzo wkręca się na obroty(wiem,że to też wina rolek). Postanowiłem kupić moduł sportowy na alledrogo z nadzieją,że odblokuje mi on obroty i skuter będzie się na nie wkręcał bez problemu.Kupiłem,przyszedł,zamontowałem,odpalam,ale niestety kiedy daję full gaz na głównej stopce to skuter w jednej chwili wkręca się na obroty a sekundę później zaczyna się dławić,później znowu wchodzi na obroty,i tak cały czas.Moje pytanie brzmi,czy to wina modułu,złej regulacji gaźnika(nie dotykałem go od nowości,był wyregulowany idealnie więc nie było potrzeby) czy może faktu,że moduł testowałem zapalając bez akumulatora i na zimnym silniku ?
    Proszę o jakieś rady,z góry dziękuję.Dodam,że sciągnąłem też blokadę z wariatora co dało v max około 75km/h ale niestety tylko z górki.Na oryginalnym module nawet jadąc z dużej górki obroty rosną do pewnego momentu a później silnik zaczyna tak jakby hamować co jest odczuwalne.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button