Romet 717 2T co sądzicie ?

Siema zamierzam kupić rometa 717 2T :
http://allegro.pl/romet-717-2t-alarm-kask-kufer-nasz-dowoz-i2442087056.html

Za 3,4 tysiąca ,jak myślicie opłaca się ? Ile może maxymalnie pojechać ,pojdzie 80 km/h ? Jakie ma przyspieszenie i zrywnosc ,proszę sie wypowiedzieć :)

zwykły chinol:) poleci Ci 80 jak dobrze silnikowo trafisz, nigdy nic pewnego:) 2t łatwo sie tuninguje, posiedzisz troche przy nim włozysz z 500zl to 80 bez problemu i koło 8koni mechanicznych wycisniesz:)

Mam ten skuter leci mi na blokadzie 60 . Mam przejechane 800km jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony. Pali 3 litry na 100km
Fajnie pracuje jak na skuter tego poziomu przyśpieszenie jest ok lecz mogło by być minimalnie lepsze , wygodnie się jeździ ;).
80 Poleci na serii ale zgodzę się z kolegą Up że tuning 2t jest bardzo tani i opłacalny jak dołożysz do niego w przyszlości 1000 zł może nie cały to poleci Ci 120 jak Nic .

chcesz s9 zamienić na rometa?
@Romeciak a jak dołoży 2 tys. to poleci 200 km/h?

Romeciak napisał:

Mam ten skuter leci mi na blokadzie 60 . Mam przejechane 800km jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony. Pali 3 litry na 100km
Fajnie pracuje jak na skuter tego poziomu przyśpieszenie jest ok lecz mogło by być minimalnie lepsze , wygodnie się jeździ ;).
80 Poleci na serii ale zgodzę się z kolegą Up że tuning 2t jest bardzo tani i opłacalny jak dołożysz do niego w przyszlości 1000 zł może nie cały to poleci Ci 120 jak Nic .

Panowie bez przesady :).A jak dołożysz 2000 zł to poleci 150 km/h ?

Z tego co rozumiem masz Kymco Super 9, więc po co ci chinol, i to w dodatku słabej jakości? No chyba że pytasz w imię kolegi czy coś w tym guście ;P.

No dobra troche przesadzilem ale po lekkim tuningu poleci 100 jak na seri leci 80 mierzone gps

Po prostu "brałbym" i tyle :)

Już dawno kupiłem kymco super 9 ,po co odkopujecie stare tematy ?