Romet 700 ( 2t ) Moduł ?

Witam , posiadam Skutera Romet 700/2t posiada 800-850 km. Problem polega na V-Max 45Km/h, i chciałem kupić moduł odblokowany. lecz nie wiem jaki ... i mam do was prośbe abyście mi doradzili jaki zakupić wybrać aby nie było problemów. Dziękuję

Najpierw to odblokuj wariator, a potem myśl o module. Szczegóły znajdziesz wpisując w wyszukiwarce frazę "jak zdjąć pierscień dystansowy z wariatora?".

Wario. mam odblokowany sprawdzałem tak jak podałeś . Dlatego Pytam się jaki wybrać moduł do Niego. ? żeby doszło troszkę prędkości

tam jest chyba 1PE40QMB czyli taki jak mój.
U mnie był problem z doborem modułu bo te tańsze nie chciały działać. Nie odpalał. Dopiero taki za 70-90zł (coś koło tego) go ruszył. Ale nie pamietam oznaczeń/typu tego działającego

Napęd nie jest blokowany tulejką między stożkami.
W moim było:
- moduł ograniczający obroty
- moduł też posługiwał sie biało niebieskiem kablem z czujnika obrotów napędu wychodzącym od spodu w okolicy kopniaka i odcinał przy zadaniej prędkości koła
- ograniczenie na gaźniku

ale i tak po tych wszystkich zmianach z wielkim bólem dochodził do 60-65.
Dopiero zmiana wydechu odmieniła ten silnik - to jest główna z jego blokad. Fabryczny jest cieżki jak pieron i potwornie restrykcyjny. Trzeba go albo przerobić albo zmienić. Ale bez rozcięcia i powtórnego spawania tego sie nie zrobi

Acha... Teraz te nowe skutery to trochę inaczej są blokowane jak widzę. Ja kupiłem moduł od Rometa za 40 zł i śmiga. Mam 2+4 wtyki. Nie kupuj tylko z WM Motor. No i koniecznie wydech - nawet taki za 150 zł pseudosportowy.

Też posiadam rometa 700 i niewiem jaki moduł kupić... prześlijcie linka jaki będzie pasował :) z góry dziękuje

Zależy jaką masz wtyczkę..

Ja mam http://allegro.pl/modul-c-d-i-2-suw-tuning-skuter-2t-odblokowany-i3716016740.html zakupiłem u innego kolesia 28zł z przesyłka + przejściówka już podłączona na 6 pinow w tym 1 wolny i działa

A jeśli taki kupie to będzie pasował??
http://allegro.pl/tunigowy-modem-modul-2t-falcon-zipp-inca-benzer-i3770395742.html
martin1996a o ile Ci moduł nowy poprawił osiągi?

mi dodał coś około 15km/h i silnik mamy 1E40QMB wtyczka na 100% będzie pasował ale poczytaj jego komentarzy bo ja kupowałem u kolesia co sprawdzał moduł prędzej niz go odrazu sprzedawał ale jak dobrze będzie podłączony to będzie działać

Miałem to gówno i zaraz zdechło. Mi po dwóch miesiącach, a kumplowi po trzech tygodniach. Szkoda kasy.

To jaki polecacie tani, a dobry do rometa 700?? przeslijcie link ;)

kisiu nie oszukuj go ja mam go już z 3 miech i działa

No to może zaraz przestać działać. U mnie tak było i się zepsuł, a poza tym nikogo nie oszukuję. Miałem to coś i jego resztki leżą gdzies jeszcze na balkonie.

A taki będzie pasował ??
http://allegro.pl/tunigowy-modem-modul-2t-falcon-zipp-inca-benzer-i3770395742.html

będzie pasował

Kupiłem własnie ten moduł i niewiem jak podpiąc przejściówke..
od modułu odchodza kabelki:
biało-czerwony
czerwono-czarny
czarno biały
a od przejściówki:
czerwony
czarny
niebieski