Romet 2T -przerywa.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Romet 2T -przerywa.

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 3 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe GoodRamQ
    GoodRamQ
    Użytkownik

Witam, prewnego dnia pojechalem sie przejechac pokonujac dystans ok 30 km następnego dnia rano skuter odpalam i zostawiam chwile żeby sanie sie wyłaczylo no i siadam daje gaz i rospędzam sie do ok 30 km/h i skuter dostaje mula, jest slabszy pod górke kiedy dam manetke do konca to gasnie kiedy sie zagrzeje to troche lepiej jezdzi ale jest slabszy, kiedy ma przerwe z 5 min to jest chwile ok 20 s i znowu to samo i tak dziwnie przerywa, ma dobre przyspieszenie .Prosze o pomoc juz kupilem filtr paliwa i nie wiem czy czyścic gaznik czy regulować, skuter Romet 757 Premium jest na blokadach ma 2550km przebiegu przerwszy raz mi sie tak zdarzyło.

Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik
    GoodRamQ
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe venzer
    venzer
    Użytkownik

Nic nie kupuj!
    To co opisałeś wskazuje na zbyt małą dawkę paliwa.
    Do czyszczenia i sprawdzenia i kranik, gaźnik
    jak nie pomoże to świeca, przewody od świecy

kargulec12
    Użytkownik

Mam Rometa 700 i tu jest tam sama elektronika więc wiem co mu polecić zrobić. I do wymiany ma na 100% cewkę i świecę, moduł nie wiadomo ale przy okazji może odblokować sb. skuter z 1 blokady.

kargulec12
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

ja bym stawiał na układ paliwowy gazior do czyszczenia.

GoodRamQ
    Użytkownik

Dobra panowie dzisaj pojechalem po modul bo i tak chialem kupic i odblokowac, kupielm MODUŁ ZAPŁONOWY RACING Firma TRANSWORLD 60 zl może przeplacilem nie wiem, potem poświęciłem 3 godz i wyczysciłem gaznik strasznie olejem byl zapchany filtr powietrza a szcegulnie przewód od gaznika do filtra, dyszcze wydmuchalem, pływak sprawdziłem i wypralem w plynie do naczyn gompke do filtra.
    Narazie jak ręką odjął wszystko pięknie chodzi tylko że jedzie 45/50 km/h przy 8-9 tys obr ale tłumika nie zmieniałem i rolki już na wykączeniu.
    Dzięki za informacie skuter mam dopiero od wiosny wiec …

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Gompke? To jakieś niemieckie nazwisko?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dyslekcja, dysortografia i dysmuzgia 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie