Rolki wariatora Router Bassa 50- jakie wybrać?

Witam was wszystkich serdecznie. Tym razem mam pytanie dotyczące rolek wariatora. Coś jest nie tak z rolkami wariatora, więc je wyrzuciłem i postanowiłem kupić nowe. Tylko jakie. Na rynku jest bardzo dużo dostępnych. Z tego co wiem, do Router Bassa wchodzą 5,5 lub 4,5. Mi specjalnie na zrywności nie zależy. Zależy mi głównie na tym, żeby dużo nie palił, nie dławił się, a v-max był średni.
1. Jakie rolki polecacie do moich wymagań?
2. Czy ten jeden gram zrobi różnicę?

pół grama moze zrobic roznice
musisz znać wymiar rolek i wage seryjnych. najlepiej kup identyczne tylko lepszej firmy. motoforce nie są drogie i przyzwoite

Dziękuję. Seryjne rolki to 5,5 grama. Przy jeździe z pasażerem to 0,5 grama różnicy nie zrobi? Bo naczytałem się że przy ruszaniu z obciążeniem, rolki różnicę robią.

przy każdej jeździe waga rolek robi różnice. Nie bez powodu duże zestawy regulacyjne są z rolkami co 0,5g a precyzyjne są co 0,1g.
Jakby nie miało to znaczenia to by były jedne

Jak ci Wombat wyżej napisał.Jak by nie było różnicy to by kaczka dupą wodę piła:D

A tak nie jest!? :o Całe życie w kłamstwie... . :D ;)

Jednak się dowiedziałem że na oryginalnych router bassa rusza jak by chciał a nie mógł więc wsadzę 4,5g. Ale dzięki. Wolę żeby lepiej ruszał, niż v-max. :)

ale rolki odpowiadają za to jak sie silnik wkręca. natomiast za start przy wyższych obrotach odpowiadają twardsze spreżynki sprzęgła