Robimy audio do skutera z ALARMU! :D

Mój nowy chory pomysł, który właśnie chce realizować.
A więc jak nie którzy wiedzą w skuterze mam ten alarm:
http://allegro.pl/alarm-motocyklowy-odpalanie-z-pilota-najlepszy-i3217495239.html

Do alarmu jest podłączony osobny dość mocny głośnik 125db na kabelki czerwony, i czarny. Mój pomysł polega na przecięciu tych kabelków do tej syreny, danie tam kostki łączeniowej na śrubki, i podłączenie dodatkowo w kostkę kabelka od mini jack do mp4, który będzie ciągnięty albo pod siedzenie, albo przy półce pod kierownicą. Chodzi mi oto, że podłączam kabel do mp4, i z tej syreny, która jest w czasze skutera leci muzyka. Nie chce też zakłócić alarmu - jak mp3 zostanie odłączone, to żeby normalnie działała ta syrena - odbierała "muzyke" w postaci sygnałów dźwiękowych od centralki alarmowej, która znajduje się nieco niżej nad syreną.

Czekam na opinie elektryków czy to wypali, czy mogę spalić tą syrenę, oraz czy nie zakłóci to pracy centralki alarmowej.

No i sprawdziłem. Wszystko ładnie działa, tylko, że za cicho! Potrzebny jest wzmacniacz. I wtedy wzmacniacz podłączam pod akumulator, Kabelek od syrenki ciągnę przez skuter do schowka pod siedzeniem, tam podłączam to do wzmacniacza, a wchodzące daje mini jack, które podłączam pod mp3.
Ma ktoś może do sprzedania wzmacniacz pod 12v z wejściem mini jack, i wyjściem na osobny głośnik?