! Forum Motocykle 125 rieju rs 3

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe rado rado 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe rado
    rado
    Użytkownik

witam! posiadam rieju rs3. od kupna jezdziłem na cylku arisal. zrobiłem na nim 1400km. gdy wracałem do domu przy 115km/h zgasł koło sie zblokowało i cos dziwnie strzeliło i stracił kompresje. teraz pytanie zatarł się ? kupiłem juz nowy cylinder maline 90ccm czy potrzebnie ?

• Ten temat został zmodyfikowany3 miesiące temu przezZdjęcie profilowe rado rado.
    radojewski
    • Ten temat został zmodyfikowany3 miesiące temu przezZdjęcie profilowe rado rado.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zapewne się zatarł i rozleciał. myśle też że przy takim szarpnięciu na cylindrze się nie skończy

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe rado
    rado
    Użytkownik

dzisiaj założyłem z 2-3h temu założyłem maaline i docieram śmiga ładnie ale myślę ze v max z tego co czytałem traci bo na arisalu miał 116km/h i gosc z tego co czytałem tez taki v max miał i spadł mu do 109km/h ale nwm zrobie 500km i zobacze jaki v max bd mial 😀

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe rado rado.
    radojewski
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe rado rado.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie