Reklama motokocy na stronie głównej - opinie

Witam.
Zapewne masz Leszku masz

(zmieniane słowo/wyrażenie - Przepraszam Pana Leszka Śledzińskiego za pomówienia - Piotr Bobbe)

profity za reklamę motokocy, wszystko jest ok, wszystko jest fajne, ale....
są cholernie drogie!!!! Toć to jakby oferta nie skierowana dla użytkowników skuterów wartych 1500zł. Ja w Wawie nie mieszkam, pracuję na śląsku i cena 380 zł jest dla mnie zaporową. Napisz producentom że Polska to nie tylko Warszawa....
Ja w dodatkowym dresie za 15 zł od Chinoli też miałem taki długi sezon.. Chyba że trzeba być TRENDY...

Pozdrawiam

Trudno, żeby producent jeszcze płacił za testy swoich produktów. Sorki, ale sformułowanie "płaci" trochę mnie obraża. Po drugie nawet jeśli to Skuterowo.com nie jest instytucją charytatywną i to, że pojawiają się reklamy gwarantuje funkcjonowanie tej strony.

Przepraszam bardzo za słowo - płaci, już je usuwam. Nie chciałem wejść na wojenną stopę:)

p.s.
mój komentarz do newsa znikł?:)

Leszek napisał:

.... że pojawiają się reklamy gwarantuje funkcjonowanie tej strony.

To jest najważniejsze.

Wodzu, w Wawie 380 zł to też dużo. zgodnie z rankingami statystycznymi średnia płaca w Wawie to 5000 zł czy jakoś tak, ale głównie prezesi banków, i grube ryby zawyżają. Nie każdy warszawiak jest zarozumiałym bucem, sam nie mieszkam tam ,ale mam kilku dobrych znajomych. Nie każdy też drogę zajeżdźa. zwykle bucowatość idzie w parze z grubością portfela ale tak jest wszędzie

roomcajz napisał:

...średnia płaca w Wawie to 5000 zł czy jakoś tak, ....

Za średnią płacę na Śląsku można kupić 0,4 MKW mieszkania w Warszawie.....

Więc zejdźmy na ziemię. U mnie w Czeladzi to 2500 brutto.

380 zł.... nie u nas:)

trzeba przyznać że kwota poza zasięgiem

roomcajz napisał:

trzeba przyznać że kwota poza zasięgiem

Na Śląsku 3700 brutto z prezesami..... skuterowo.com - Polska jest większa niż obręb waszego województwa - inni was też czytają:) i się za głowę chwytają :)

no tak, tyklo większość firm krajowych i zagranicznych ma swoje siedziby w wawie i prezesy zarabiają np 20 tys/m-c (a jest ich np 3 % mieszkańców) + jacyś ministrowie prezydenci i inni.
a 70% mieszkańców okolicznych wsi ponizej średniej krajowej.
i tak statystyka oszukuje

roomcajz napisał:...
i tak statystyka oszukuje

statystyka to, to......, ile masz na chleb a nie na motokoc.........

Nie czytajcie dzieci statystyk i tego co piszą o promocjach portalowych....

Wodzu nie wiem dlaczego tak atakujesz i zakladasz takie watki.

Jesli kogos nie stac na Kymko new dink 50 za 6 tysi to wybiera skuter za 2 tysiace.

Nie zaleznie od zamieszkania w Polsce to cena motokocy jest spora ,ale spojzmy na ceny kaskow i innych akcesorii motorowych. Ogolnie jest to zabawa dla bogatych.Motory potrafia kosztowac tyle albo i wiecej co samochod dobrej klasy.Ubiór na motor kosztuje wiecej niz nie jeden skuter ktorym jezdzimy wiec ?

Kazdy kupuje i wybiera to na co go stac a to ze firma ktora sprowadza motokoce zarabia 300 % na tym to juz jest jej biznes.

P.s. Mnie nie stac na Maybacha czy to znaczy ze mam wymawiac tym ktorych na niego stac ?

:roll:

Koce są fajnie ale jak mówi Wodzu cena jest zaporowa... A w podwójnych czy nawet potrójnych spodniach również jest ciepło...

i potrójne gacie od Chinoli mają jeszcze jedną zaletę- w razie gleby mamy grubszą warstwę między asfaltem a skórą, a spod koca się po prostu wyskakuje w razie spotkania z puszką

Też nie bardzo rozumiem ten atak ...

po pierwsze - jedni jeżdżą Vespa za 10 tysi inni Chinolkiem z marketu za 1500 i co ? ... równie dobrze morzesz się przyczepić , że prezentowane są mufki , spodnie itd ... ja mam używany skuterek za 2600 i motokocyk sobie sprawie bo jest to rewelacyjne rozwiązanie , a może i dla forumowiczów koledzy jkąś zniżke załatwia :wink: ... 380 PLN to nie jest tak dużo w porównaniu z kaskami za 1000 , kurtkami i spodniami w podobnych cenach ... każdy kupuje to co chce i ta to na co go stać ... nie można mieć pretęsji do garbatych , że mają proste dzieci.

Po drugie i najważniejsze .

Nie jestem założycielem tego forum ani osobą mającą jakiekoleiwk profity z jego działani ale takie forum to nie Caritas i prowadzenie go kosztuje , to że się pojawiają reklamy to przychód la założyciela ale i cenna informacja dla nas użytkowników o nowych produktach.

Jak się nie podoba to proponuje założyć własną stronke i z pensyjki ją prowadzić .

Pozdro

Szczerze mówiąc rozwalił mnie ten wątek 8O bo nie wiem czy to żart czy prowokacja.
Wodzu, nikt Ci nie każe kupować tego koca, zgadza się?
Sam wpierdzielasz reklamy na forum w postaci linków do stron i nikt nie jęczy że nie ma ochoty tego oglądać.
Jak mnie wkur.. jakaś taka zawiść, wypominanie że kogoś stać itd.
Masz żal że w Warszawie zarabia się więcej? Nie widzę problemu, przyjeżdżaj, zatrudnij się i zarabiaj. Warszawa wbrew pozorom nie jest ogrodzona murem i fosą w której żyją krokodyle.
Możesz sobie uszyć koc z brezentu, też będzie ok a sam materiał kupisz na wyprzedażach mienia wojskowego. Za kilka zł krawcowa złoży to do kupy i koc gotowy - pisze to bez cienia ironii.
Do telewizji też ślesz żale że puszczają reklamy samochodów na które Cie nie stać?
A to czy właściciel portalu otrzymuje jakieś profity za reklamy to już nie powinno nikogo obchodzić. Praca, czas, dzierżawa serwera to wszystko ma swoją cenę, z powietrza się nie bierze.

Nie rozumiem tego tematu.
Sorki Wodzu, ale ja mieszkam w gorszej dziurze niż Ty i jakoś nie jęczę, że mnie reklama mierzi, bo mnie na taki kocyk nie stać, a tym bardziej nie porównuje się do zarobków z Wawy przy okazji.

Reklamy dają możliwość utrzymania tej strony (jak i każdej innej).
Koszta serwera są różne - głównie zależy od tego jak duża jest baza danych, jaki jest ruch na stronie, itp - czyli w miarę "przyrostu" użytkowników / bazy - potrafią być one z czasem coraz większe... o ile początkowo jak strony internetowe są małe, to wystarcz rocznie kilka set zł na utrzymanie takowej, a jak taka strona ma kilkanaście tysięcy użytkowników i kilkuletnią bazę danych o wielkości kilkuset MB (z transferem w TB miesięcznie) te koszta są ogromne, łącznie do kilkaset zł miesięcznie)... i wbrew pozorom wiem o czym piszę, bo sam też prowadzę serwer, którego koszta łącznie wychodzą ponad 300 na mc... i też mam do czynienia z takimi co jęczą jak Ty i najchętniej chcieliby mieć gratis stronę bez reklamy i których to nie interesuje że i tak dokładasz przeważnie do interesu.

Więc zamiast mieć pretensje do Leszka (a widzę że problem na tej stronie masz często typu, że "promowane jest kymco" ze względu na fakt, że reprezentujemy sporą grupę userów, lub że "reklamy są")
ciesz się człowieku, że nie ma na razie musu zrzucania się na serwer.

Jakieś kompleksy masz, czy co, że tą Wawe wspominasz co rusz i masz o wszystko "ale"?

Co do samej reklamy - a co mają zarobki do tego?
Ja akurat mimo niższych mam i na kymco i na stroje i na kocyk... całkowicie nie rozumiem tego podejścia, bo 400 to na fajki się miesięcznie wydaje.

Reklamy o ile są tematyczne, to budzą moje zainteresowanie.

Witam.
Ja cię nie kręce :) wyraziłem się że dla mnie ten artykuł jest za drogi a wszyscy rzucili się na mnie jak psy... To była i jest moja opinia na temat tego artykułu.

Dziwię się że jest taki antyodzew na opinię pewnego usera o pewnym produkcie a w temacie OFF TOPIC - lecą k..., chu... i inne przekleństwa i to wszystkim pasuje i nikt tego nie neguje... Może jestem już za stary ale te forum pewnie czytają też dzieci więc.... troszku kultury w słownictwie i wypowiedziach powinna być wymagana.

Raf: cytat: "...a widzę że problem na tej stronie masz często typu, że "promowane jest kymco" ze względu na fakt, że reprezentujemy sporą grupę userów,..." - chyba mnie z kimś pomyliłeś.

Pozdrawiam

Wodzu w pełni się z Tobą zgadzam moje zarobki to 1700 zł ZA DROGO CHCE MOTOKOCE dlatego nie skorzystam z ich oferty :wink: