Rękawice Seca Polar - Opinie

http://allegro.pl/rekawice-seca-polar-czarne-l-i6192015556.html
Używa ktoś tych rękawic? Cena jest bardzo przystępna. Tylko czy one nadają się do jazdy w niskich temperaturach?

Dla zainteresowanych. Kupiłem dziś te rękawice w rozmiarze M bo L trochę były za luźne. Są to jedne z najtańszych rękawic zimowych na moto. Wykonanie jest przyzwoite, są dość miękkie i wygodne. Szału nie ma, ale moim zdaniem są warte swojej ceny. Wg dziewczyny sprzedającej w sklepie, klienci opisują je jako bardzo ciepłe:) Przejechałem dziś w nich 15km, z czego połowę osiemdziesiątką przy trzech stopniach na dworze. Pod koniec przejażdżki już trochę czułem że na dworze zimno, ale nie zmarzłem:-) Za tą cenę są bardzo przyzwoite.

Jak ktoś szuka ciepłych rękawic to obecnie w Decathlonie można kupić Reusch Snow Desert GTX Gore-Tex za 119,99zł:-)

Tych polarowych nie przewiewa? Mam podobne, ale zakładam je tylko na rower i przy minusowej temperaturze i tak już czuć ziąb przewiewający przez wierzch.

Warto zainwestować w dobre rękawice. Ja jeździłem sporo poza sezonem i teraz odczuwam ból w stawach dłoni. Moim zdaniem odpowiedni strój, to podstawa w przypadku moto.

Co do tych rękawic z Reuscha to miałem z nimi taki problem, że niezbyt dobrze czułem pod nimi motocykl. Aż za ciepłe czasami się zdawały :wink: Pozdrawiam