Rejestracja Zipp Quantum

Mam pytanko Czy ktoś wie czy będzie problem z rejestracją skutera jeśli kupiłem go od drugiego właściciela a dowód rej. jest na pierwszego? Mam
wszystkie umowy znaczy tamtych dwóch i moją Skuter jest opłacony i po przeglądzie

Nie powinno być problemu.

Mam podobny problem. To trzeba do WK isc z dwoma umowami tak?

Musi być zachowana ciągłość umów, więc jeśli jest inna osoba w dowodzie rej. wpisana, a inna na umowie to pomiędzy tymi osobami musi być udokumentowana transakcja.

czyli dajmy na to ja jestem X, facet od którego kupiłem Y, a facet który chce odemnie kupić to Z. Mam umowe między X i Y. I motorek dalej stoi na Y Jakbym chcial sprzedac to musze miec też umowe między X i Z, czy Y i Z? Troche namieszałem ale wiadomo o co chodzi :D

Namieszałeś, musisz mieć obie umowy, żeby wykazać, że właściciel pojazdu, który jest na dowodzie rejestracyjnym zbył pojazd Kowalskiemu, drugą udowadniasz,że Kowalski sprzedał Tobie. Bez tej pierwszej umowy to nie masz się co fatygować do WK.

A no to luzik. Bo wszystko mam. Myślałem że ja musze przerejestrować pojazd na siebie i dopiero potem moge sprzedać komuś.

Spokojnie, tylko pilnuj tej umowy i pamiętaj, żeby ją przekazać kupującemu, bo inaczej nie zarejestruje i będzie miał prawo zwrócić Ci pojazd.