Rejestracja skutera – Zmiana tablicy rejestracyjnej. Są wyjątki?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Rejestracja skutera – Zmiana tablicy rejestracyjnej. Są wyjątki?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jutro Żona chce zarejestrować skuter. Ja go kupiłem, ale chcę jej go podarować więc będzie umowa darowizny. Czy oczywistym jest, że idąc do urzędu muszę zdjąć obecną tablicę, czy jednak jest jakaś opcja w której obecna tablica przechodzi na kolejnego właściciela?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak, przerejestrowanie bez zmiany województwa

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Taka sytuacja mnie dotyczy, zatem nie muszę ściągać tablicy idąc do urzędu. To dobra informacja. Mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko. Przegląd do 2018r. jest, ubezpieczenie też. „Bułka z masłem” 🙂

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Ściągnąć raczej musisz, tylko niekoniecznie teraz. Tym razem dostaniesz miękki dowód (tymczasowy) do 30 dni. Ale przy wymianie na sztywny (stały) trzeba będzie na tablicy zmienić hologram na identyczny z tym z nowego dowodu rejestracyjnego. Nie zawsze urzędnik chce dać tą nalepkę do łapki, wolą sami przykleić…

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie