REJESTRACJA SKUTERA - ILOŚĆ WŁAŚCICIELI

Witam
Czy skuter może mieć jednego właściciela i dwóch współwłaścicieli???
Chce zarejestrować na siebie i dwójkę dzieci, żeby 'leciała' im zniżka.
Serdecznie pozdrawiam

Z tymi zniżkami w obecnych czasach to bywa różnie. Ja rok temu w Warcie, za to że przyszedłem do niech dostałem od razu 60% zniżki na OC na auto. Nie musiałem nic udowadniać jakie już zniżki posiadam. A jeśli chodzi o ubezpieczenie motoroweru, to nabyte zniżki nie przechodzą na auto - tak mi się wydaje. Kwoty OC na motorower są i tak małe, więc zniżki tak bardzo nie wpłyną na nasze opłaty. Taka jest moje zdanie.

Ja też tak mam ja jestem współwłaścicielem a mój ojciec właścicielem i
dziecko musi mieć jako opiekuna osobę pełnoletnią,Ubezpieczenie to w PZU ojciec miał 90zł z czego 10 zł dołożyli za mnie i 100zł wychodzi(OC NW) a byłem w INTER RISK to gościu powiedział ojcowi 60% zniżki a za mnie bodajże 20% odjęli i wyszło 85zł i latania zakłopotania z tym.Słyszałem coś że zniżki nie będą się już naliczać niepełnoletnm.

To jesteś w błędzie zniżka nabyta przez lata na motorower przechodzi na auto ja tak miałem

wiem sam tak będę miał ale to ma się skończyć tak słyszałem.

Zniżka ze skutera na obecna chwile przechodzi, czasem zależy to od ubezpieczyciela (firmy) ale raczej nie ma problemu z przełożeniem tej zniżki na auto, jak będzie za parę lat, nie wiem.

Ale czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje najważniejsze pytanie, czyli czy skuter może mieć wpisanych 3 właścicieli w dowodzie? Bo, że może być właściciel i współwłaściciel to wiem, ale ja chce wpisać dwóch współwłaścicieli, można tak?

Pozdrawiam

w Warcie cały staż przechodzi, nawet z przyczepy

główny właściciel + współwłaściciel
kolejny będzie dopisany w adnotacjach

Super w końcu konkretna odpowiedz.

I to chodzi, ważne że będzie wpisany w dowód.

Dzięki wielkie i wesołych świąt