Rejestracja motoroweru z niemiec

Hej :)
Chciałem zapytać czy nie wiecie jakie są koszty rejestracji motoroweru sprowadzonego z niemiec?
Choćby na przykładzie czegoś takiego http://tablica.pl/oferta/suzuki-rg80-CID5-ID3LVtN.html#549c320873 :)

Piękna maszyna :) Ciekawi mnie tylko ta ,,możliwość rejestracji na 50" skoro to fabryczna 80?

Trzeba załatwiać u tłumacza żeby wpisał 50, tak mi się przynajmniej wydaje :)
A w motorku się zakochalem...

Żaden tłumacz przysięgły nie podłoży Ci się z tłumaczeniem świadectwa homologacji.
Całkowite koszty rejestracji to nawet 1tys. z.
Zależy, czy motorower jest wyrejestrowany w Niemczech, jak był sprowadzony, na kołach czy na lawecie, koszty tłumaczeń, koszty czasowych tablic rejestracyjnych, koszty skarbówki, koszty cła, koszty ubezpieczenia, koszty przeglądu technicznego, koszty rejestracji w wk....

Jakoś nie wyobrażam sobie tej rejestracji o obstawiałbym właśnie to jako powód sprzedaży tej maszyny :) Po prostu to w papierach już ma wbite 80. Ale może ktoś coś takiego robił i się wypowie?

Raczej wątpię, żeby udało Ci się zarejestrować to na 50-tkę. Jak już ma w dowodzie wbite 80 ccm, to już tego nie zmienisz. Żaden tłumacz również nie zmieni 80 na 50...