Rejestracja motocykla po 8 latach

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Rejestracja motocykla po 8 latach

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Zolwikk
    Zolwikk
    Użytkownik

Witam,
    Mam okazję kupić motocykl 125ccm (dosyć tanio)
    Motocykl nigdy nie zarejestrowany!!!
    Kupiony w Polsce w 2009r. Właściciel ma wszystkie papiery (tj. Faktura VAT oraz karta pojazdu). Moje pytanie brzmi czy dam radę go zarejestrować, jeżeli tak to jak? Normalnie tak jak bym go kupił wczoraj w salonie? I jak go zarejestrować na siebie a nie na właściciela na którego wystawiona jest faktura. Proszę krok po kroku oraz jeżeli ktoś się tym interesuje/zajmuje ile mnie to będzie kosztowało 😁 wszystkim dziękuję i pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

umowę zakupu z obecnym właścicielem i masz ciągłość „własności”- zarejestrujesz.
    chyba że to potraktują jako pierwszą rejestracje po zakupie a on nie spełnia norma na 2017. wtedy go Wk nie zarejestruje.
    Telefon do WK pomoże wyjasnić kwestie

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Zolwikk
    Zolwikk
    Użytkownik

Czyli jest szansa że się nie uda?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zadzwoń do WK to się dowiesz

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: