Recyrkulator spalin

Siema. Proszę powiedzcie mi czy z mojego Agility 50 mogę śmiało wywalić ten badziew? Na stronie skuterowewyprawy jest opisane, że to dziadostwo nie mające nic wspólnego z recyrkulacją ani ochroną środowiska.

Możesz wywalić tylko po jakiego grzyba jak nic ci to nie da,na mocy nie zyskasz.

Ponoć po wywaleniu tego ustrojstwa skuter jest trochę żwawszy jeśli chodzi o jazdę pod wiatr/pod górę.

noooo. tak pewnie z 1-1.5%

To taki EGR w samochodach. Wymysł ekologów. Generalnie skraca żywotność silnika. Z definicji osłabia pracę silnika.

Domi, bladniesz w moich oczach. ;/
*
EGR czy SLS?
^
Jeden nie wie, co pisze. Drugi (drudzy) nie wie (nie wiedzą), co radzą tamtemu. Uuu, za dużo fejsbuka. Obie ręce nadal prawe?
Lipa pany z tym jest, a klepałem sobie to tutaj w opór, aż do... osobistego porzygania się. Kolejnymi takimi samymi wątkami.
I wiecie co? A mnie to już z tym rybka. Jak naród ciemny i niekumaty, to niech cierpi. ;P
-
Poohaty, a jak tam sobie twoja... Honda poczyna. Po tamtejszym odrestaurowaniu? Dawno, dawno temu. ;-)

Rysio_Misio napisał:

Domi, bladniesz w moich oczach. ;/
*
EGR czy SLS?
^
Jeden nie wie, co pisze. Drugi (drudzy) nie wie (nie wiedzą), co radzą tamtemu. Uuu, za dużo fejsbuka. Obie ręce nadal prawe?
Lipa pany z tym jest, a klepałem sobie to tutaj w opór, aż do... osobistego porzygania się. Kolejnymi takimi samymi wątkami.
I wiecie co? A mnie to już z tym rybka. Jak naród ciemny i niekumaty, to niech cierpi. ;P
-
Poohaty, a jak tam sobie twoja... Honda poczyna. Po tamtejszym odrestaurowaniu? Dawno, dawno temu. ;-)

SLS, CAS, KCAS, PAIR - dowolnie, porównanie było ogólne i dotyczy ingerencji w układ wydechowy celem zmniejszenia emisji spali. Akurat skrajnym przypadkiem jest takiej ekopolityki jest EGR.
A jeśli bladniesz to sobie wyjdź na słoneczko się poopalać :D

I tak zrobię, jest już długi majowy weekend. Poopalam się na słoneczku, zrugam potem jakąś białogłowę, a jeszcze potem, pomyślę... co tutaj znowu napisałem. :-)))

Poohaty, ale jesteś zadowolony z tutejszych ^porad^ ??? :-))))

Co do Civica to żona go dojeżdża. Miała już chyba trzy przygody i tył już nie wygląda na remontowany :-).

Nie pamiętam, ale myślę, że widziałeś fotorelacje na lakierowanku.

Co do porad to hmmmm... forum dla wszystkowiedzących

No popatrz, świadomy użytkownik danego forum. Kolejnego z jakże... wielu kolejnych. ;-)
*
Ogólnie, to SLS (system napowietrzania spalin), nic ci nie wadzi. Wspomniany wyżej EGR, jest już z całkiem innej bajki.
Inna bajka, ale konotacje całkiem jakby pokrewne. Domi nie doczytał, ale trop miał całkiem trafny. I był już bardzo blisko. Blisko, ale nie trafił w samo sedno. ;-)
>
TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji). Jak nie zalegasz tutaj... całe trzy dni w tygodniu, możesz cokolwiek tracić na sensie wypowiedzi, kolejnych bystrych ludków, a z kolejnych zaistniałych tutaj wątków.
Taki mamy tutaj klimat i trzeba się z tym cokolwiek orientować. Chwilami bywa nawet całkiem ciekawie. Ciekawie, ale czy kompetentnie? Uuu, polemizowałbym. ;-)

o tyle robi że zaburza przepływ czynnika

Na przepływ każdego czynnika, zawsze jest jakieś... ^cudowne lekarstwo^. Kaszpirovsky, albo innego już cuś. ;P
=
https://www.youtube.com/watch?v=uSezfD_Sw_8

Reiki master madafaka. 4 poziomy

Się rozbrykali panowie,zamykam.