Ramka na tablicę rejestracyjną

Cześć
Jak uzyskać ramkę rejestracyjną od skuterowo.com bo widziałem użytkownicy forum mają takową .

Trochę dziwne, bo nie ma tej ramki w sklepie.
Kiedyś była za darmo. Może na stanie już jej nie mają. Wiem, że kosztowała 7,99zł.

napisz do Leszka- masz go na pewno w znajomych

Kiedyś były za darmo jako darmowe gadżety. Jeszcze nie dawno były w sklepie za kilka złotych. Teraz już z tego co widzę w ogóle nie ma...

Napisałem do nich e-mail żeby mi wysłali takową ramkę i naklejkę ale odpowiedzi niema .
Ale przed chwilą napisałem do Leszka jak pisał roomcajz .

Leszek nie odpisuje jak i skuterowo.com

i nie odpisze, ja czekam na odpowiedź na PW od ponad miesiąca.

Nic nowego... Mógłby się ktoś wziąć za ten portal, a nie takie "sranie w banie".

Według mnie te gadżety powinny być za free tak jak kiedyś. Wpisy są coraz gorsze i zdjecia dodawane są w większości z tamtego roku...

To forum upada

Ja wysłałem nowy artykuł wczoraj i nawet nie wiem czy dotarł.

Kisiu ja też napisałem i mój też wisi, Leszek wszystkie arty publikuje, więc nie wiem ile będą czekały na publikację...

Jak to? MichalWujak "moderator"!! czeka na publikacje???

Acha. Może Leszek jest czymś zajęty. Może ma nową dziewczynę.

bartekro747 napisał:

Cześć
Jak uzyskać ramkę rejestracyjną od skuterowo.com bo widziałem użytkownicy forum mają takową .

Ramek chwilowo brak. Były do wyboru, za darmo przesyłając kopertę zwrotną, lub w sklepie za kilka złotych. Za niedługo będą nowe, zarówno motorowerowe jak i motocyklowe.
Dziennie otrzymuję dziesiątki prywatnych wiadomości i wybaczcie, ale nie jestem w stanie szybciej odpisywać.

Leszek napisał:

bartekro747 napisał:
Cześć
Jak uzyskać ramkę rejestracyjną od skuterowo.com bo widziałem użytkownicy forum mają takową .

Ramek chwilowo brak. Były do wyboru, za darmo przesyłając kopertę zwrotną, lub w sklepie za kilka złotych. Za niedługo będą nowe, zarówno motorowerowe jak i motocyklowe.
Dziennie otrzymuję dziesiątki prywatnych wiadomości i wybaczcie, ale nie jestem w stanie szybciej odpisywać.

To mam taką prośbę Leszku jak przyjdą te ramki to napisz mi na PW to wam wyślę zwrotną kopertę ok ?

I jak są już te ramki ?

poczekaj do jutra, będzie z rana jakiś konkurs z okazji mikołajek- pewnie na zasadzie kto pierwszy wpisze komentarz ten lepszy. nagrodą są zwykle skuterowe gadżety. może ranka będzie wśród nich

Witam!
Jak powyżej pisałem znów nikt mi nie odpisuje na obiecaną ramkę zapewne z braku czasu.

to dawajcie znać jak takie free-ramki się pojawią