Rama/Niepełnoletniość .

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Rama/Niepełnoletniość .

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam .

Mam na sprzedaż rama z dokumentami ale że rama/skuter jest zarejstrowany i ja jestem współwłaścicielem , jak wygląda sprzedaż ? Mam go wyrejstrować czy jak ?
    Osoba zainteresowana ramą pisze że wystarczy jakieś upoważnienie od parwnych opiekunów , czy jest takie coś ? Jak coś to we wrześniu będe miał 17 lat …

Jeżeli zła kategoria proszę o przeniesienie .

Dzięki 😀

Anonimowy

Nie wiem jak jest z ramą dokładnie, ale sama sprzedaż skutera przy nieletnim współwłaścicielu : rodzic (2-gi współwłaściciel) musi złożyć wniosek do sądu rodzinnego o zezwolenie na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu majątkiem osoby mającej ograniczoną zdolność do czynności prawnej. 😉

No i zgoda też musi być.

Anonimowy

powiem tak prawo to jedno Polska to drugie , 90% ludzi się o to nie przyczepi , nawet nie sprawdźą ile sprzedający miał lat , tylko tyle że na umowie musi być twój podpis i podpis współwłaściela

Czytaj
    REKLAMA

Zabrakło energii do działania? Pomyśl o zmianie akumulatora

Postaw na markę akumulatorów Moretti. Przygotuj się do nowego sezonu już dzisiaj.

Anonimowy

Gorzej jak się trafi na te 10 %…

Anonimowy

A jak wygląda sprawa gdybym ramę wyrejstrował ?

Anonimowy

jak wyrejestruyjesz to juz nie dasz rady zarejestrować. Tzn dasz ale kombinacje będziesz musial robić i pewno skuter jako składak by było trzeba rejestrować

Anonimowy

Acha dzięki bardzo , a jaki koszt takiej sprawy w sądzie ? I ile to może trwać ?

Anonimowy

40 zł złożenie wniosku. 🙂 a czas trwania to różnie.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie