Rama - Inca Sprint

Witam. Jakoś w poprzednie wakacje na mojej Ince Sprint z 2009r. miałem dość poważną stłuczkę, a właściwie to już wypadek (szyta broda). Po tym incydencie skuter poszedł do stodoły i miał iść na złom, ale jakoś nigdy nie było kiedy zebrać się i go rozmontować, i tak sobie stał. Tak sie składa że teraz będzie mi potrzebny tani pojazd na dojazdy. Tak się składa że Inca, wcześniej wypieszczony motorek ciągle jest w pełnej sprawności technicznej, odpala normalnie, da się na niej jeździć. Tyle ze jest mankament. Nie wystarczy zamontować nowych plastików, bo rama jest skrzywiona. Cały pic polega na tym że pojazd normalnie trzyma ślad, ale rama jest uderzona w taki sposób że kierownica jest dziwnie blisko prowadzącego - tak, rama się skrzywiła. Jednak rozmawiałem dziś z człowiekiem całe życie siedzącym w mechanice i twierdzi że wyprostowanie takiej ramy to (nie licząc rozmontowania) chwila roboty. Aby jednak to zrobić, trzeba mieć coś na wzór. I właśnie. Potrzebny mi najlepiej rysunek wymiarowy ramy od takiego motorka (oczywiście może być też Vapor, Basic, Router itp itd) albo chociaż rozstaw kół. Dzięki :)