Qudaro 350 D Skuter

Witam piszę w jednej sprawie sprowadziłem sobie skuter Quadro 350d i po przejechaniu kilku kilometrów zapala mi się kontrolka check engine. Mam pytanie czy ktoś w Polsce potrafi serwisować taki sprzęt?, albo jaka może być przyczyna zapalania tej kontrolki. pozdrawiam

ale egzotyk. to jakiś szwajcarski wyrób chyba..

Faktycznie... :-) Szukałem, czy może gdzieś powiedzą, skąd mają silnik, ale nie znalazłem.
Jedyne co znalazłem, że produkowany na Tajwanie, a jeden komponent silnika markowało KYMCO. to może tu próbować szukać wsparcia...?
http://www.racing-planet.de/quadro-350d-flyer-ve-10st-p-254019-1.html?language=en

Na silniku jest marka AEON to jakiś tajwański producent co znany jest ATV kłady

tak. i w zasadzie tyle można o quadro 350d przeczytać - że jest wyposazony w tajwański silnik Aeon i zawieszenie systemu HST . Nigdzie nie znalazłem w języku który rozumiem w jakimkolwiek stopniu szerszego info.. że np produkuje go ten i ten i jest to model zapożyczony od.. itd. Nic nie ma. Kompletny kosmos.

Witam.
Jestem tu nowy.
Też mam Quadro 350d z 2012
Kupiłem używany i tez kontrolka check engine
Bardzo prawdopodobne jet to ze sonda lambda jest już do wymiany.
Ja zacząłem od wyczyszczenia gaźnika (przepustnicy) świecy i posprawdzałem dosłownie wszystko.
Kontrolka zgasła na jakiś czas.
Zabrałem się za sondę i była tak zabrudzona ze szok jak już ją odkręciłem to pomysł może i głupi ale pomógł czyszczenie sondy
I jest jak na razie OK
Turbo32 pytanie do ciebie.
Zmieniałeś coś w swoim Quadro żeby poprawić osiągi?
U mnie v max 140 da radę jeszcze coś z tego cacka więcej wycisnąć ?
Pozdr.

Witam - czy ktoś wie jak się kasuje kontrolkę zmiany oleju w quadro 350 ? Nic kompletnie nie ma w sieci na ten temat . z góry dziękuje

Witam przednie zawieszenie mi usiadło w Quadro 350 czy ktoś wie jak wlać olej nie mogę nigdzie znaleźć info

W przednim zawieszeniu możesz dopompować powietrza specjalną pompką. Zobacz jaki jest zawór pod centralną osłoną z przodu.

WITAM SZUKAM STACYJKI DO QUADRO 350 MOŻE KTOŚ POMOŻE