Quad Bashan 250 Brak iskry, HELP:)

Witajcie

Problem wygląda następująco: przed cewką na czarno-żółtym kablu jest 0,55-0,45v przy kręceniu rozrusznikiem prąd jest taki sam niekiedy zwiększa się jak np. włączę światła lub migacze. Po odłączeniu modułu nadal jest tam napięcie (przed cewką) a wydaję mi się że nie powinno być?
*
dosyć mocno jest przepalona masa z kabla żółto-białego (potem zmienia się na pomarańczowy), lecz nie umiem narazie dojść czy to ma jakiś związek z tym, cewkę oczywiście wymieniłem i nic to nie dało.
*
Za każdą odpowiedź będę wdzięczny bo do zimy chce go odpalić;]

Młody, a może jednak wyślij jakiegoś posta z zapytaniem do swojego rodzimego serwisu...
...
http://naprawmoplik.pl/
-
I co ci odpowiedzieli na twoje zapytanie? Mnie też nadal nic, ale nadal cierpliwie czekam. Czekaj też i ty.

Serwis trochę zapracowany byłem tam ostatnio;), Na jakie pytanie ci nie odpowiedzieli?.
*
Co do tematu, Elektryk z rodzimego serwisu może zerknąć na to dopiero za tydzień bo studiuje a inne pojazdy też musi zrobić, jeśli nie umiesz mi pomóc to niewiem po co poruszasz temat;].
*
Co do moich pytań Zostało już tylko czy po odłączeniu modułu może pojawić się jakikolwiek prąd na kablach do cewki (czarno-żółty) ,według schematu nie, ale wolę się zapytać też was.