Pytanie o sens takiego portalu

Zadałem wiele pytań i zostałem bez odpowiedzi
Po co więc istnieje ten portal?????
Na forum pytał co zrobić by zmniejszyć zużycie paliwa w moim kibelwagenie tzn. toros F16 wciąga 6L/100 km coś jest nie tak. Czy te chińskie skutery to takie badziewie?

1. Portal nie jest źródłem wszechwiedzy NAWET jeżeli JA racze odpisać (tak, też ubolewam nad tym).
2. Istnieje szansa że np nikt nie zna (nawet JA) odpowiedzi na twoje pytania. Duża szansa że ktoś zna odpowiedź ale nie możesz być pewien i jej WYMAGAĆ.
3. Twoje pytanie o paliwo i filtr jest tak mało pasjonujące i wtórne że odpowiedź w google znajdziesz 1000 razy. Stad brak zrywu do pisanie tego samego po raz n-ty.

Kolego sprawdź gdzie masz wyciek paliwa.
Skuter nawet 150 nie jest w stanie przepalić takiej ilości paliwa.
Gdyby tyle dostał nawet by nie odpalił.

Następnym razem opcja szukaj bo już przerabiany był temat a nie walisz posty "Po co istnieje portal?"!!!

Robert kłania ci się regulacja zaworów i gaźnika

Poraz kolejny kolego powtarzasz pytanie.
Dopóki będziesz trolował nikt nie będzie odpowiadał.
Temat pisze się raz, w jednym dziale.
Jak się gdzieś przychodzi, wypada się najpierw przywitać a nie od razu z 'mordą' i pretensjami.

ja bym odpowiedział, ale mi się nie chce, po za tym pisałem o tym już 9864505640 razy!!

Robert37 zakładałes już temat :
http://www.skuterowo.com/forums/topic/chinczyk-toros-f16#post-164185

Masz zaniki pamięci? w tamtym temacie nawet nie raczyłeś odpisać, nie dziw się że nikt ci nie odpisuje w 2 innych które założyłeś. I wybacz, ale trochę zaangażowania we własną sprawę(odpowiedzi w tamtym temacie na nasze pytania), to Twój interes nie nasz. I trzymaj się jednego tematu a nie zakładasz kilka tych samych, bo nikt nie musi tylko Tobie poświęcać czasu.

Poza ty nie opisałeś specyfikacji, nikt ci bez tego nic nie powie. A nawet jeżeli bym Ci(albo ktoś inny) powiedział żebyś sobie wsadził dyszę np 70, pojeździł byś chwile i byś zatarł skuterek to do kogo byś miał pretensje? Do nas. tak więc nikt w ciemno nic ci nie powie, poza wróżką której tutaj nie ma.

No i co Robercie, prawda w oczy kole?