Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Pytania dotyczace modelu Vaneti Jazzie

Dział: Dla Początkujących Dodano 2 lata temu

1. Kitkaa

Witam :) Jestem na samym poczatku przygod z jednosladami. Wiec chcialabym sie cos nie cos dopytac :)
    Interesuje mnie model Vanetii Jazzie. Czy ktos jezdzil albo ma taki model? Jak sie spawuje itp oraz jakia jest to firma.

Z gory dziekuje i czekam na odpowiedzi :)

Napisano 2 lata temu, przez Kitkaa, Postów: 1, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Dziadek100

Standardowy skuter made in China.Lepiej kup Torosa F16 za który zapłacisz około 1500 zł,czyli około 1000 zł mniej niż za identyczny skuter który nazywa się inaczej.

Napisano 2 lata temu, przez Dziadek100, Postów: 803, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. he_man

Osobiście odradzam. Ja swój kupiłem 2 lata temu. Od razu zaczęły się z nim problemy. Ostatecznie serwis nie umiał znaleźć usterki i wymienił całą elektrykę. Ale i tak od czasu do czasu są problemy z odpaleniem albo z utrzymaniem obrotów. Najtańsze chińskie omijać dalekim łukiem

Napisano 1 rok temu, przez he_man, Postów: 1, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. paci

he_man akurat czymś sobie na górze zawiniłeś i pokarało cie felerem:) z tymi najtańszymi jest loteria jak z używkami jedne chodzą a drugie się psują więc ryzyk fizyk.

Napisano 1 rok temu, przez paci, Postów: 5308, Skuterowo.com Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Pytania dotyczace modelu Vaneti Jazzie: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Weekend chłodny. Potem tylko cieplej...

Weekend chłodny. Potem tylko cieplej...

26 Marzec 2011

Zarówno w kalendarzu, jak również za naszymi oknami wiosna. Większość rozpoczęła już sezon w pełni. Jednak marzec jeszcze raz zaskoczy nas nieco niższą temperaturą...

Wiadomości3 opinii

Kuba Przygoński na Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2015: Relacja wideo

Kuba Przygoński na Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2015: Relacja wideo

12 Luty 2015

W ubiegłą niedzielę gościem Junaka na na Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2015 w Warszawie był zawodnik ORLEN Team - Kuba Przygoński, ambasador nowej linii olejów do motocykli Platinum Rider. Zobacz wideo z tego wydarzenia.

Motocykle Wideo0 opinii

Test Peugeot Django 125 na prawo jazdy B - wrażenia z jazdy

Test Peugeot Django 125 na prawo jazdy B - wrażenia z jazdy

06 Maj 2015

Dziś mieliśmy nieco więcej czasu na obcowanie z Peugeotem Django 125, którego można prowadzić posiadając jedynie prawo jazdy kategorii B. Jakie są wrażenia z jazdy nową 125ątką od Francuzów?

125 ccm Skutery Testy0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.