Toros F16 – drgania przy przyspieszaniu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #168019
    kambo9
    Użytkownik
    • 8
    • 35Postów:

    Witam, otóż mam problem.
    Posiadam Toros F16, odblokowany.
    I podczas jazdy przyspieszając do 40 km/h , zaczyna coś stopniowo drżeć z tyłu od strony tłumnika (tłumink wszystko podokręcane OK).
    Powyżej 50 już mniej, lecz bardzo głośno to drży. Czemu?

    #168024
    Slabdoor
    Użytkownik
    • 7
    • 31Postów:

    U mnie jest to samo sprawdź stopkę centralną bo pewnie przyłożyłeś w coś (ze względu niskiego prześwitu załóż więkrze trochę opony niż 3.5/10) i teraz obija się o tłumnik tylko u mnie jest na odwrót przy 60>> i przy 15<< drży

    #168027
    Czolg
    Użytkownik
    • 4
    • 19Postów:

    A to nie jest czasem normalne? 😀
    Mam Torosa El Diablo (praktycznie to samo co F16) i mi od nowości coś wibruje i brzęczy z tyłu przy przekraczaniu 40km/h i nic złego się nie dzieje, a jeżdżę tak od dwóch lat.

    #168059
    Slabdoor
    Użytkownik
    • 7
    • 31Postów:

    NIe to stopka dostaje wibracji i obija się o tłumnik. Może ten egzemplarz tak już ma i tak będzie do końca. Możesz jeździć śmiało

    #168060
    Slabdoor
    Użytkownik
    • 7
    • 31Postów:

    NIe to stopka dostaje wibracji i obija się o tłumnik. Może ten egzemplarz tak już ma i tak będzie do końca. Możesz jeździć śmiało

    #168095
    kambo9
    Użytkownik
    • 8
    • 35Postów:

    Aha dzięki 🙂
    Bo to dość głośno jak we dwóch się jedzie ;D

    #168109
    Slabdoor
    Użytkownik
    • 7
    • 31Postów:

    Oprócz tej stopki jest coś jeszcze może z plastkami lub wahaczem lub amorem. U mnie wszystko się trzęsie a stan jest dobry. Postaw go na stacjonarną stopkę i posłuchaj skąd idze dżwięk to się przekonasz. ale to nic groźnego 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button