Przygoda z rolkami 4g większy V-Max od 5,5 i 7,5

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Przygoda z rolkami 4g większy V-Max od 5,5 i 7,5

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Czaki Czaki 10 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Witajcie. Zmieniałem chiński wariator na inny i co najlepsze nie zważyłem starych rolek a na tym forum wyczytałem że tam są seryjnie 5,5 g no więc takie włożyłem i co ? Na starych licznikowy V-max 75 Km/h a tutaj na 5,5 g 60-65 Km/h i każdy podmuch wiatru zamułka. Więc sobie myślę pasek nie wchodzi wysoko za lekkie ? Założyłem 7,5 g to już w ogóle tragedia 50 Km/h wiatr 40 Km/h 🙂 to to postawiłem na 4 g i to był strzał w 10 🙂 w 45 sekund mam licznikowe 80 Km/h z górki 85 km/h i więcej nie jest w stanie wycisnąć i co się okazuje ? że lżejsze rolki skuter od razu lepiej się zbiera i wcale V-max nie mniejszy bo jak widać na 4g osiągam 80 Km/h na prostej a na 5,5 i 7,5 nie był w stanie przekroczyć 60 Km/h . Napęd cały nowy Pasek rolki wariator i kompletne sprzęgło plus przeciw talerz wariatora i wentylator oraz śruba. A pierdopend to toros f16 2012 obecny stan licznika 5,500 ja mam go od 3,700

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no czad, czyli wykonałeś tzw – regulację. To niekoniecznie jest powód żeby zakładać kolejny wątek – zwłaszcza że już chyba kilka o swoim skuterze masz.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Tak ale nie mogę jakimś cudem już nic dopisać do tego tematu który był są 3 strony ale nigdzie nie ma okienka by dopisać coś nowego nie wiem czemu.

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

rozmiar tłoka? troche mnie zaintrygowałeś tym 80km na prostej, wiarygodne to chociaż czy Ci dolicza 15km?
    skuter 4t czy 2t?

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 10 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    Router Grande 50/90
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 10 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Napisał że Toros F16 – wiec 4T. Realne 80km/h to tam jest mało możliwe. Licznikowe – to co innego.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

mi czasami leci 70 na prostej, 60 na luzie. jak się sprawdza gpsem prędkość?

Router Grande 50/90
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Żeś mnie zabił tym pytaniem – odpala się nawigacje i patrzy co pokazuje.
    W zasadzie każde oprogramowanie do nawigowania podaj ci aktualną prędkość. a można sobie na androida pobrać np aplikacje Ulysse Speedometer albo cokolwiek innego ze Speedometer w nazwie. Większość robi to samo czyli pokazuje prędkość

Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Na Prostej na nawigacji mam max 69 Km/h czekam na pogode bez wiatru bo to było mierzone kiedy wiało i to z różnych stron.

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

telefon w łapie trzymasz mierząc to? chyba niezbyt bezpiecznie 😀
    jutro może zmierzę jakoś, powiedz mi jaki masz rozmiar tłoka

Router Grande 50/90
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Aplikacja to (Prędkościomierz ERZ) w sklepie Play pobierzesz włączam i wkładam do schowka pod kierownicą a gdy skończę jeździć wyciągam i sprawdzam na wykresie tam mi pokazuje maxymalną uzyskaną prędkość. Seryjny 50 cc ale napęd robiłem. Rolki 4g wariator WM motor sportowy pasek bando sprzęgło kompletne nowe. Moduł odblokowany.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie