Przyczepka pod skuter?

Ostatnio widziałem fajny gadżet dla miłośnika turystyki skuterowej, mianowicie stylową przyczepkę :) http://www.kfk-hamster.pl/przyczepki.html
Co sądzicie o takim wynalazku?

Super sprawa ale cena na pewno wysoka

Około 1600 zł za złożony egzemplarz, wersja do własnoręcznego montażu 1200 zł. Cena dość duża, ale jak ktoś jeździ na dłuższe wyprawy to warto się nad tym zastanowić.

Na dłuższe wyprawy wystarczą dobre sakwy, pojemny kufer i duży plecak. Taka przyczepka w górach spowodowałaby to, że skuter nie byłby w stanie podjechać pod wyższe wzniesinia. Do turystyki wystarczą: dobre, pojemne sakwy, duży kufer i rolka lub worek na namiot, śpiwor i karimatę.
Pozdraw.

Jest o niej artykuł w "Swiat Motocykli"

Hehe, z kolegą można taką z taczki zrobić xD Okryć plandeką i gitara :D Ale przyczepka na >50cc. to przesada, nie dość że to samo nie ma mocy to jeszcze przyczepka, no chyba że ktoś dużo podróżuje.

albo jak ktos ma w planach złom wywozic:P

haha Panowie bez przesady.. jak to wygląda z tą przyczepką? haha bez urazy na drogach was wyśmieją. Ja sobie kupiłem ten kufer http://allegro.pl/item2845243144.html i właśnie czekam na niego, i myślę że tyle wystarczy. Wielki pakowny kufer 48L, i do tego miejsce pod siedzeniem, ale nie przesadzajcie już z tą walizką na kółkach przyczepioną do skutera :D

To tylko taka ciekawostka, a Wy się spinacie. Akurat podpięte do vespy wygląda moim zdaniem fajnie. Izdebski to samo można powiedzieć o skuterach z marketu, że Cie wyśmieją ludzie na mieście, w związku z tym nie jeździłbyś bo inni coś mówią?

lucek71, a tak szczerze? Widziałeś kiedyś kogoś na skuterze z taką przyczepką? Ja widziałem inne skutery z marketu.. ba.. co drugi skuter co widzę to jak nie toros to router bassa :D

a, i tak wyczytałem, że pojemność 45 litrów. To już ten mój kufer co kupiłem ma 48 :)

Widziałem dziewczynę na Vespie ale 125, bo jechała spokojnie około 80 km/h. Miała jakąś przyczepkę, ale chyba firmową pod kolor skutera. Nie widziałem za to vespy z kufrem :-). Co do markeciaków to jest idealne rozwiązanie dla młodzieży, rodzice niewiele stracą jak się młodemu znudzi. Ale czy ja bym na taki wsiadł? Zdecydowanie nie :-), z reszta takiej przyczepki bym nie doczepił do swojego Like'a, bo źle by wyglądała. Poza tym Twój mały skuter z takim dużym kufrem też dobrze nie będzie się prezentował.

Też ten kuferek zamówiłem do mojego speedfighta 2 :)

lucek71 napisał:

Widziałem dziewczynę na Vespie ale 125, bo jechała spokojnie około 80 km/h. Miała jakąś przyczepkę, ale chyba firmową pod kolor skutera. Nie widziałem za to vespy z kufrem :-). Co do markeciaków to jest idealne rozwiązanie dla młodzieży, rodzice niewiele stracą jak się młodemu znudzi. Ale czy ja bym na taki wsiadł? Zdecydowanie nie :-), z reszta takiej przyczepki bym nie doczepił do swojego Like'a, bo źle by wyglądała. Poza tym Twój mały skuter z takim dużym kufrem też dobrze nie będzie się prezentował.

Zobaczymy ;) Jak założę to porobię zdjęcia. Myślę, że źle nie będzie, gdyż jest nawet pod kolor :D a kufer jest mniejszej szerokości niż skuter, więc nie będę się martwił o zaczepienie nim w korkach ;)

W sumie nie jest taki wielki, ale takiego no name lepiej nieprzeciążaj, bo będziesz bagaże z jezdni zbierał, przy większej dziurze.

niegłupia sprawa z tą przyczepką
napewno to jest pod skutery pow 125cc, na 49cc jazda będzie katorgą po załadowaniu

narazie używam sakw po drzecie
o dziwo pasują i się dobrze trzymają