Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Przyczepka do skutera

Dział: Skutery Dodano 3 lata temu

1. klekocix

Macie może pomysł jak się zabrać do zrobienia takiej przyczepki?

Jakie musi spełniać wymagania?
    Czy to będzie legalne, czy nie da się tego zalegalizować?

Kiedyś na działce kiedy rządziły na ulicach Ogary i Simsony widziałem kilka takich jednośladów z przyczepkami, ale to były dawne czasy i nie interesowała mnie wtedy ich konstrukcja...

Napisano 3 lata temu, przez klekocix, Postów: 485, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. guliwer55

Sam jestem w trakcie budowy takiej przyczepki ale na jednym kole a jak wygląda to można podobne zobaczyć na innych stronach albo wpisać w Google przyczepka na jednym kole i ci wyskoczy

Napisano 3 lata temu, przez guliwer55, Postów: 746, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. klekocix

Mi najbardziej pasowałoby coś takiego

http://allegro.pl/przyczepka-ogrodnicza-do-traktorka-quada-okazja-i2602448175.html

Ale to nie ma oświetlenia...

Tym bardziej, że chyba taka przyczepka wymaga rejestracji?

Napisano 3 lata temu, przez klekocix, Postów: 485, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Przyczepka do skutera: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Zakup używanego motocykla lub skutera: 6 Błędów: Social 8 Skuterowo.com

Zakup używanego motocykla lub skutera: 6 Błędów: Social 8 Skuterowo.com

23 Kwiecień 2015

Zakup używanego skutera, motoroweru albo motocykla 125 ccm to dla wielu jedna z najważniejszych decyzji, budząca wiele pozytywnych emocji. Za ich sprawą właśnie można popełnić spory błąd i wpakować się na minę. Dzisiaj w 6 punktach o tym jak nie kupować używki.

Motocykle Skutery Wideo3 opinii

LWG, czyli lewa w górę. Gest motocyklistów, nie kierowców motocykli

LWG, czyli lewa w górę. Gest motocyklistów, nie kierowców motocykli

09 Maj 2016

Ostatni artykuł o pozdrowieniach motocyklistów, czyli o popularnej LWG odbił się szerokim echem. Komentowaliście, zastanawialiście się dlaczego tak jest, że nie każdy jadąc jednośladem się pozdrawia. W komentarzach pisaliście, że LWG lub jej brak głównie zależy od pojazdu, którym się poruszacie. Otóż wg mnie niekoniecznie...

Motocykle Opinie Porady17 opinii

Co wybrać? Motocykl czy skuter 125? Manual czy automat?

Co wybrać? Motocykl czy skuter 125? Manual czy automat?

20 Sierpień 2015

Masz prawo jazdy B i zastanawiasz się czy przesiąść się na jednoślad 125 ccm? Tak, to słuszna decyzja, której z pewnością nie pożałujesz i rozpocznie ona nowy rozdział w Twoim życiu. Jednak co wybrać? Skuter z automatyczną skrzynią czy może motocykl z manualem?

125 ccm Motocykle Skutery4 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.