Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Przyczepka do skutera

Dział: Skutery Dodano 3 lata temu

1. klekocix

Macie może pomysł jak się zabrać do zrobienia takiej przyczepki?

Jakie musi spełniać wymagania?
    Czy to będzie legalne, czy nie da się tego zalegalizować?

Kiedyś na działce kiedy rządziły na ulicach Ogary i Simsony widziałem kilka takich jednośladów z przyczepkami, ale to były dawne czasy i nie interesowała mnie wtedy ich konstrukcja...

Napisano 3 lata temu, przez klekocix, Postów: 485, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. guliwer55

Sam jestem w trakcie budowy takiej przyczepki ale na jednym kole a jak wygląda to można podobne zobaczyć na innych stronach albo wpisać w Google przyczepka na jednym kole i ci wyskoczy

Napisano 3 lata temu, przez guliwer55, Postów: 746, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. klekocix

Mi najbardziej pasowałoby coś takiego

http://allegro.pl/przyczepka-ogrodnicza-do-traktorka-quada-okazja-i2602448175.html

Ale to nie ma oświetlenia...

Tym bardziej, że chyba taka przyczepka wymaga rejestracji?

Napisano 3 lata temu, przez klekocix, Postów: 485, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Przyczepka do skutera: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Zaczynając sezon skontroluj stan techniczny swojego skutera lub motocykla

Zaczynając sezon skontroluj stan techniczny swojego skutera lub motocykla

23 Maj 2012

Już niemal wszyscy miłośnicy dwóch kółek wyjechali na ulicę. Jeśli jeszcze nie wyciągnąłeś swojego skutera czy motocykla z zimowego snu sprawdź w jaki sposób przywrócić go do świetności po miesiącach stagnacji...

Motocykle Porady Skutery7 opinii

Wyprzedzanie w korku motocyklem a przepisy: Marek Dworak - czy to zgodne z prawem?

Wyprzedzanie w korku motocyklem a przepisy: Marek Dworak - czy to zgodne z prawem?

06 Lipiec 2011

Od dawna pojawiają się wątpliwości co wolno, a czego nie kierowcom jednośladów podczas pokonywania zakorkowanych ulic. TVP Kraków w swoim programie wyjaśnia zawiłości prawne i pokazuje sposoby wpływania na kierowców samochodów.

Motocykle Prawo Wideo7 opinii

Używany Motocykl Suzuki Marauder 125: Czy warto kupić?

Używany Motocykl Suzuki Marauder 125: Czy warto kupić?

14 Kwiecień 2015

Chociaż od premiery Maraudera minęło już kilka lat, dziś postaramy się odpowiedzieć czy warto kupić najmniejszy z rodziny, czyli Suzuki Marauder 125. Ceny używanych Maruderów oscylują między 4000 a 9000 zł w zależności od rocznika i stanu technicznego.

125 ccm Motocykle Opinie0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.