Przewrócony moto a deszcz

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Przewrócony moto a deszcz

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Soniacz Soniacz 10 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Soniacz
    Soniacz
    Użytkownik

Mój sąsiad trzyma swój motorek przed blokiem. Przez ten czas mocno wiało tak, że moto przewrócił się na bok(z powodu uszkodzonej nóżki).
    Dopiero niedawno wrócił z urlopu i prawdopodobnie przez 3-4 dni moto sobie tak leżał i mókł… Jeszcze go nie odpalił czeka aż obeschnie. 😉
    Jak myślicie czy mogła woda dostać się gdzieś gdzie nie powinna? 😛

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Sąsiad z pewnością utraci nieco paliwa z gaźnika i zapowietrzy sobie tym sposobem układ paliwowy. Woda raczej nigdzie nie naleci.

Po za tym raczej nic się nie stanie. Dlaczego nie podniesiesz sąsiadowi sprzętu? Aż żal patrzeć.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to wszystko zależy jakie moto i na którą stronę się przewrócił.
    Mój skuter leżał na boku jakieś 4-5h ale na lewej stronie. A na lewej jest wlot do układu chłodzenia – wiec leżał na tym wlocie i tam nie naciekło.
    Jakby leżał na drugiej stronie to by się nalało do cewek prądnicy i by tak słodko nie było.
    Motocykle są na ogół mniej osłonięte niż skutery i nie są zaprojektowane do tego że deszcz na nie pada od dołu – elektryka jest raczej osłaniania od wody ściekającej z góry. Wiec mogło mu się gdzieś nalać. To wszystko zależy od konstrukcji

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Soniacz
    Użytkownik

Ja gdybym go widział to na 100% bym podniósł. Niestety reszta sąsiadów miało to w d***e. :/
    Z tego co wiem to upadł na lewą stronę. Juto się wypytam czy udało mu się odpalić.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a jaki to sprzęt?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Soniacz
    Użytkownik

Jeśli się nie mylę to Kingway Naked.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie