Przeróbka przednich lamp Zipp pro 50

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem forum i nie znalazłem niczego co mogło by mi pomóc. Otóż posiadam Zippa pro 50 a problem polega na tym że paliło mi przednie żarówki oraz do tego stopnia je grzać że po wtapiało mi metalowe obejmy w kloszach na żarówki do środka klosza i po stapiały się środki tych koszyczków do podłączania kabli pod żarówki. I tu moje pytanie, czy ma ktoś pomysł jak poprzerabiać te wszystkie zaczepy na inne żarówki, tych koszyków po prostu niema chciałbym przerobić to w ten sposób by w razie awarii mieć dostęp do części zamiennych. Z góry dzięki za wszystkie rady

a jakie masz tam żarówki - o jakiej mocy?

Na początku kupowałem zwykle 18/18w potem halogeniki h4n6 18w bo na oryginalnych żarówkach nie dało się jeździć po nocy.

jeżeli 18W żarówka tak ci topi obudowę i się spala to jest szansa że dostaje zbyt duże napięcie. Do obmacania masz układ zasilania przednich lamp

To już zrobione zwar był od kostki w kablach świetlnych i poszedł mi też prawy przełącznik scalony problem mam w tym ze tych koszyczków nigdzie niema w serwisie powiedzieli że wyciągają z jakiś końcówek za które płacą po 20 zł za sztuke bo chodzi o ten plastik ze środka używanych też nie mogę nigdzie dostać i w tym największy problem chciałbym to tak przerobić by w razie czego mógł to wymienić