Przepustnica

Cześć!
Mam routera ws 72cc z przelotem i gaźnikiem pz26 ,ale do rzeczy zacina mi się przepustnica jak ją wykręcę wszystko ładnie chodzi , na pewno wkładam ją dobrze i iglica też wchodzi równo , jak nasmaruje przepustnicę olejem włożę trochę rozruszam ręką , to zaczyna ładnie odbijać ,ale na drugi dzień kilka razy odbije i znowu zacięta co może być przyczyną ? z góry wielkie dzięki :)

~syfu ci sie napchało albo korazja jak nasmarujesz olejem to benzyna to przeczyści jak przepływa i dlatego na 2 dzień znów się zacina moje SUGESTIE ..

Ok , naprawiłem już to był to taki dziwny nalot ,ale dobrałem odpowiedni wałek na dremla nawinąłem papier ścierny później to wypolerowałem i jest cacy :)
Ale jest jeszcze jeden problem bo mam teraz stożka i słychać jak zasysa bardzo dużo powietrza ( nie łapie lewego) , na pełnym ssaniu bardzo ładnie się wkręca do 6 k i dalej muli , jak jak puszcze ssanie to bardzo trudno jest go wkręcić na obroty i czasem robi takie charakterystyczne głośne ''psyyk'' z filtra , co mogę zrobić ,aby temu zapobiec?