PRZEPISY

No koledzy więc nowych przepisów nie będzie od 2013 roku :) http://moto.onet.pl/13137890,0,4,filmy.html?node=29#play

Czyli nici z A1 :| ?

Dlaczego ? Jeśli zostajemy w tych samych formach to A1 od 16, a A od 18

Wybacz moje niedopatrzenie ;)

Czyli jak to wejdzie od 2016 to jeszcze zdam prawo jazdy na auto na starych zasadach :Di od razu zrobię A

Na to wychodzi. Sam byłem troszkę zdziwiony jak kolega mi to podesłał, bo w mediach aż huczało od tych zmian, a tu nagle ... :)

To oficjalne ? Cholera, urodziłem się 20 maja 1998 a jak przepisy wejdą w styczniu 2016 to nie będę mógł zrobić A. Tak nie wiele brakuje...

1996 :D

ja 19 marzec 98 'd

Ah 1997 a wiec dziekuje za te trzy lata :D

Ja mam ten przywilej, że za rok i 3 miechy mogę robić prawko :)

ja mam taki przywilej ze juz od kilku lat moge robic prawko:P

A ja właśnie jestem w trakcie robienia kat. B ;) 6h teorii i 4h wyjeżdżone ;)

a mi teoria (kat B) przepadła i będę musiał znów zrobić i mam pytanie czy wprowadzą nowe egzaminy (podobno trudniejsze) orientuje się ktoś?

Jak to teoria Ci przepadła ? Nie chodziłeś ? Tak egzaminy teorytyczne wprowadzą nowe.

przepadła bo pół roku jest ważna ;) a mi się nie spieszyło..., ale teraz znów mam chęć pośmigać samochodem , więc chciałem się zapytać czy napewno wejdą nowe przepisy, ale jak widać już nikt tego nie zmieni

Ja jestem w trakcie robienia prawka na kat. A i zdana mam teorię (za 1) i mam 12 albo 14 godzin wyjeżdżonych (już nie pamiętam). Jak nowe przepisy jednak nie wejdą w życie to będę uradowany. Trzeba poczekać do tej magicznej daty 19 Stycznia. :D

Czyli teraz jest bezsensowne/niepotrzebne robienie prawa jazdy kat B1, aby po nowym roku zdawać tylko jazdę bez nowych przepisów ?

Tak trochę przy temacie.., od ilu lat można na "A" zdawać?.

bo się powoli gubię w tym prawie, wydaje mi się ze od 18 ale wolę się was spytać:)

Od 18 a po zmianach od 24 :-)