Przeniesienie akumulatora

Cześć. Posiadam keewaya hurricane i jak wiadomo aku znajduje się pod kanapą a ja chciałbym go przenieść do przedniego schowka który idealnie pasuje na akumulator. Mam pytanie odnośnie kabli zasilających które oryginalnie mają około 50 cm a ja musiałbym je przedłużyć o 1 m tak więc czy długość przewodów (1.50 m) wpłynie niekorzystnie na aku??

Nie powinno.

a czy w tych skuterach nie ma czasem schowka na aku pod podłogą ?

niestety nie aku znajduje się centralnie na środku kufra pod kanapą i nie mogę włożyć tam kasku

Nie może być aku w kuferku. akumulator jest zawsze pod podłogą. Chyba kupiłeś od kogoś skutera i ten ktoś miał audio czy coś w kuferku i dał aku do kuferka żeby kabli nie prowadzić.

to jest nowy skuter i aku nie zawsze jest pod podłogą

Aha. A nie możesz dać go pod podłoge ?

W sumie jest to jakieś rozwiązanie ale za dużo roboty by z tym było ponieważ pod podłogą jest moduł i inne pierdoły i mało miejsca a poza tym musiałbym jakieś mocowanie zrobić na aku a z przodu jest schowek idealny. Interesowało mnie czy przewody zasilające nie będą za długie...

Trzeba dać odpowiednio grube przewody i solidnie je połączyć. Najlepiej zamienić, a nie sztukować.

Jaki to kanarek jak ja widzę, że to królik?

Dzięki Kisiu1981 za profesjonalną odpowiedź właśnie tak zamierzałem zrobić. Wymienić przewód na nowy bo sztukowanie nie wchodzi w grę.

Nie ma za co. A jaki masz akumulator?

Znam ból, że kasku nie da się włożyć pod siedzenie. U mnie jednak nic się nie poradzi, bo schowek jest za mały. Akumulator mam w podłodze.

Przepraszam że dopiero teraz odpisuje.. Akumulator mam żelowy taki jest zalecany przez producenta. Czy to ma jakieś znaczenie?

Nie.