Przekaznik 541 i przednia lampa …

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Przekaznik 541 i przednia lampa …

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe JeBeKtv
    JeBeKtv
    Użytkownik

Witam, mam motocykl Romet Ogar Cafe 125 i poprzedni wlasciciel zrobil taką przeróbke że pod siedzeniem jest przekaźnik 541 (chyba od tylnych światel) oraz w przedniej lampie jest przekaznik 541 do ktorego jest podlączona przednia żarówka mijania oraz postojowa oraz grzane manetki.
    Ostatnio cos tam grzebalem przy przedniej zarowce od światel mijania i zetknely mi sie 2 przewody od tej zarówki i zrobilo sie zwarcie, poszly bezpieczniki i oba przekazniki i ten z przodu i tez z tylu. Wymienilem wszystkie bezpieczniki oraz oba przekazniki na dokladnie takie same, tylny na 100% jest dobrze podlaczony jak wczesniej a przedni to mam z nim watpliwosci ale nie wazne jak podlacze kable z przodu to nic nie dziala, jakby pradu nie bylo w motocyklu a sprawdzalem miernikiem na kablu pradowym 12V jest, po podlaczeniu kabla prądowego do przekaznika na pozostałych wtykach jest po 0.30V a na jednym wtyku 1.30V ;/ Wie ktos co jest grane ? Przed zrobieniem sie zwarcia wszystko działało jak nalezy

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

przecież ty mas zta narzeźbione tak że nikt nie wie o co chodzi bez schematu tego jak to teraz masz połaczone i co odpowiada za co
    to już było wiadomo przy twoim poprzednim poście.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    JeBeKtv
    Użytkownik

Po prostu napisze jakie są kable i od czego, kabel brązowo jasny prądowy ktory idzie prosto z akumulatora
    drugi kabel to brązowy od manetek
    trzeci kabel też brązowy wychodzi od wiązki kabli świateł mijania
    czwarty kabel czarny wychodzi również z wiązki kabli świateł mijania
    i 5 kabel brazowo jasny ktory prowadzi do oprawki świateł mijania.

JeBeKtv
    Użytkownik

Zastanawia mnie czemu na przekazniku jest takie małe napiecie i nic nie działa

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wychodzi z wiązki… – i myślisz że to jest wszystko mówiąca informacja?
    Schemat – trzeba to narysować. To wtedy może się to da ogarniać.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie