Przegląd techniczny

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Przegląd techniczny

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

W jaki sposób diagnosta z O.S.K.P może sprawdzić czy skuter zarejestrowany jako motorower rozwija prędkość powyżej 45km/h ?

Zdjęcie profilowe Stiopa
    Stiopa
    Użytkownik

Dobre pytanie. Jeśli ma takie rolki do sprawdzania to może łatwo sprawdzić. Nie wyobrażam sobie diagnosty, który śmiga po ulicy skuterem celem sprawdzenia osiągów. W ciężarówkach trzeba było mieć zaświadczenie z serwisu, że auto ma zamontowany kaganiec i że on działa. U mnie jeszcze 2 lata do pierwszego przeglądu zostały.

Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

U mnie 2 lata temu jak pojechałem na przegląd to pojechał na krótką przejażdżkę ale to był mój pierwszy przegląd po przerejestrowaniu skutera

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

ja się przeglądem nie martwię bo mam podbity bezterminowo 🙂

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Przeglądy bezterminowe już od dawna nie obowiązują, przy kontroli policyjnej świadomych stróżów prawa tracisz dowód…

DooOminO
    Użytkownik

ostatnio mnie złapali i nic nie gadali

DooOminO
    Użytkownik

Ey a wycofane jest to, że po 3 latach od kupna ten bezterminowy jakoś działa? Bo coś takiego wyczytałem

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

mnie swego czasu też nic nie powiedzieli, ale babka z wydziału komunikacji przy próbie przerejestrowania zawróciła mnie na przegląd, przy następnej okazji zapytałem innego patrolu i powiedzieli, że oni by zabrali i jakiś mandat wlepili ;]

Przeczytaj obie http://www.skuterowo.com/masz-skuter-zrob-przeglad/

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nowy pojazd ma przegląd ważny 3 lata, jeśli Twój ma więcej to jeździsz bez przeglądu i nie chciałbym być w Twojej skórze, jeżeli nie daj Bóg dojedzie do jakiegoś wypadku…

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie