Przedłużka amortyzatora – jak zrobić?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Przedłużka amortyzatora – jak zrobić?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Jakub100001 Jakub100001 5 lata temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Witam, chciałbym zrobić przedłużkę amortyzatora i tutaj moje pytanie; z czego ją zrobić żeby się nie złamała i jakie wymiary mają byc? mam wszystkie potrzebne narzędzia (spawarka itp…) z góry dzięki za pomoc 🙂 Pozdrawiam!

PS. Skuter to Romet 727 Premium 10

Zdjęcie profilowe deroandnuka
    deroandnuka
    Użytkownik

A nie lepiej bd Ci kupić? za 11zł na allegro + koszt przesyłki. Jakośc gwarantowana, w dodatku przedłużka jest tak zrobiona że sie nie złoży 😉 A wymiary to myśle że nie więcej niż 7,5cm wiecej bedziesz mieć problem z założeniem jej.

Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

ja dzis zamówiłem przedłużke 11cm + gratis xenon za 21 zł przesyłką a bez przesyłki jakoś 11 zł:)

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

szyszu3
    Użytkownik

zipptopss napisał:

ja dzis zamówiłem przedłużke 11cm + gratis xenon za 21 zł przesyłką a bez przesyłki jakoś 11 zł:)

Daj link.

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

gratis xenon – naklejkę z napisem „xenon”? 😉

przedłużkę można zrobić z kawałka aluminium, wystarczy ładnie wytoczyć, sfrezować i nawiercić otwory.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Jakub100001
    Jakub100001
    Użytkownik

romet727p10 napisał:

Witam, chciałbym zrobić przedłużkę amortyzatora i tutaj moje pytanie; z czego ją zrobić żeby się nie złamała i jakie wymiary mają byc? mam wszystkie potrzebne narzędzia (spawarka itp…) z góry dzięki za pomoc 🙂 Pozdrawiam!
    PS. Skuter to Romet 727 Premium 10

Nie chcę Cię straszyć, ale będziesz musiał usunąć stopkę centralną żeby zmieściła się przedłużka. Według mnie szkoda pieniędzy i czasu.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48898] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48898/icon3.png[/IMG][/URL]
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie