Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Przedłużka amortyzatora - jak zrobić?

Dział: Tuning Dodano 4 lata temu

1. romet727p10

Witam, chciałbym zrobić przedłużkę amortyzatora i tutaj moje pytanie; z czego ją zrobić żeby się nie złamała i jakie wymiary mają byc? mam wszystkie potrzebne narzędzia (spawarka itp...) z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam!

PS. Skuter to Romet 727 Premium 10

Napisano 4 lata temu, przez romet727p10, Postów: 472, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. deroandnuka

A nie lepiej bd Ci kupić? za 11zł na allegro + koszt przesyłki. Jakośc gwarantowana, w dodatku przedłużka jest tak zrobiona że sie nie złoży ;) A wymiary to myśle że nie więcej niż 7,5cm wiecej bedziesz mieć problem z założeniem jej.

Napisano 4 lata temu, przez deroandnuka, Postów: 21, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. zipptopss

ja dzis zamówiłem przedłużke 11cm + gratis xenon za 21 zł przesyłką a bez przesyłki jakoś 11 zł:)

---------------------------------------
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać
    Napisano 4 lata temu, przez zipptopss, Postów: 233, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. szyszu3

zipptopss napisał:

ja dzis zamówiłem przedłużke 11cm + gratis xenon za 21 zł przesyłką a bez przesyłki jakoś 11 zł:)

Daj link.

Ja w korkach nie stoje.
    Napisano 4 lata temu, przez szyszu3, Postów: 837, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. madi

gratis xenon - naklejkę z napisem "xenon"? ;)

przedłużkę można zrobić z kawałka aluminium, wystarczy ładnie wytoczyć, sfrezować i nawiercić otwory.

Router WS 50 2013
    Napisano 4 lata temu, przez madi, Postów: 5831, Użytkownik Link do wypowiedzi
  6.  

7. Jakub100001

romet727p10 napisał:

Witam, chciałbym zrobić przedłużkę amortyzatora i tutaj moje pytanie; z czego ją zrobić żeby się nie złamała i jakie wymiary mają byc? mam wszystkie potrzebne narzędzia (spawarka itp...) z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam!
    PS. Skuter to Romet 727 Premium 10

Nie chcę Cię straszyć, ale będziesz musiał usunąć stopkę centralną żeby zmieściła się przedłużka. Według mnie szkoda pieniędzy i czasu.

Napisano 4 lata temu, przez Jakub100001, Postów: 584, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Przedłużka amortyzatora - jak zrobić?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Prawo jazdy 2016: Będzie jeszcze drożej, jeszcze trudniej i z zielonym listkiem

Prawo jazdy 2016: Będzie jeszcze drożej, jeszcze trudniej i z zielonym listkiem

21 Kwiecień 2015

Co zrobić kiedy fotoradary nie przynoszą zaplanowanych wpływów do budżetu? Wystarczy wymyślić obowiązkowe szkolenia, które musi odbyć każdy młody kierowca. Warto też jeszcze bardziej skomplikować przepisy drogowe.

Motocykle Motorowery Wiadomości5 opinii

Sprzedaż nowych motorowerów w sezonie 2014 na dużym minusie

Sprzedaż nowych motorowerów w sezonie 2014 na dużym minusie

08 Sierpień 2014

Istnieją dwa wytłumaczenia tego faktu - za mniejszą sprzedaż motorowerów wpływa albo ogromne zainteresowanie motocyklami 125, albo pogoda, która w tym roku przez wiele dni nie rozpieszczała. Trzecia hipoteza mówi o działaniu obu tych czynników na raz.

Motorowery Wiadomości4 opinii

Junak Radzi: Jak dbać o hamulce tarczowe w swoim motocyklu?

Junak Radzi: Jak dbać o hamulce tarczowe w swoim motocyklu?

16 Czerwiec 2014

Hamulce to jeden z głównych układów pozwalający nam na bezpieczne poruszanie się na jednośladzie. Niestety są bardzo często zaniedbywane i to nie tylko przez samych użytkowników ale i przez niektórych mechaników. Na czym polega dbanie o hamulce?

Motocykle Porady0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.