Proszę o poradę. Sprzedaż skutera

Witam. Mam mały problem. Dostałem od taty nowiusieńki skuter Ferro 604-4. Dotarłem go, wszystko jest elegancko i nic się nie psuje. Nie ma zdjętych blokad i ma przejechane TYLKO 1500km z hakiem, dlatego że jeździłem nim rzadko, tylko w wakacje. Nowy kosztuje 4000zł, tak jak pokazane jest to tutaj: http://otomoto.pl/ferro-604-z-2-amortyzatorami-mocny-M3050127.html

Ferro jest z 2011 roku, kupiony w grudniu, jeżdżony od czerwca 2012, garażowany, odpalam go średnio raz na tydzień ;) Jest tylko po 1 przeglądzie, ale to nie gra roli, bo drugi też mogę zrobić jak tylko zacznie się sezon.

I mam taki mały problem, bo doszedłem z tatą do wniosku, że skoro go nie używam to czemu by go nie sprzedać? Ile wezmę za taki 'sprzęt'? PROSZĘ O RZETELNĄ ODPOWIEDŹ. :)

Używany sprzęt jest w gruncie rzeczy wart tyle, ile ktoś chce za niego dać. Rocznik jest rocznik. W żaden sposób nie udowodnisz przebiegu, bo mogłeś np. odkręcić linkę prędkościomierza i nawinąć nim już kilka, kilkanaście ładnych tys. kilometrów. To jest w gruncie rzeczy już dwuletni sprzęt. Myślę, że 2-2,5tys. zł może ktoś da... Ale to tylko moja sugestia. Chińskie skutery niestety tracą więcej na wartości niż markowe. Takie skutery kupuje się z myślą o kilku zaledwie sezonach...W dodatku model mało popularny...

Jak Ci się nie śpieszy to możesz dać wyższą cenę i jak zainteresowania nie będzie to opuszczać po trochu , może znajdzie się kupiec za dobrą cenę.

benekpe, właśnie wiem, że tracą na wartości i zdaję sobie z tego sprawę :/ A licznik nie był kręcony wgl, chociaż właśnie... nie ma jak tego udowodnić... Ale dzięki za poradę. Trochę pomogłeś, bo chciałem dać jeszcze mniejszą cenę ;p.

elloco, tak właśnie, muszę porobić kilka fotek jak bd w najbliższym czasie na wsi, bo mieszkam w bloku ;/ Zaczne od 2500, zobaczymy jak to bd dalej.

Dzięki wam wszystkim za porady. ;) Pzdr

Z ciekawości, co ma mieszkanie w bloku do robienia zdjęć?