Problemy z Sym 50 2t

A więc tak kupiłem nowy skuter sym w lutym 2013 rocznik skutera to 2012 przejechałem 160 km i jak dotąd mam z nim same problemy a mianowicie zbyt dużo pali bo to niemożliwe żeby 5,2 l bo tyle podobno ma bak spalił na 50-60km drugim problemem jest to że wgl nie chce odpalać tzn odpali ale jak go odpalę to pochodzi kilka sekund i zgaśnie i tak kilka razy aż dopiero odpali a przy tym sam wchodzi na obroty. Trzecim problemem jest to że po przejechaniu okolo 80 km rozładował mi się akumlator i to chyba na tyle proszę o pomoc

pomoże ktoś ?

Masz nowy skuter, jeszcze na dotarciu, idź z nim do mechanika. Mechanik podstawowe regulacje zrobi w ramach przeglądu.

Masz go jeszcze na gwarancji? Jeśli tak to nie kombinuj i oddaj do serwisu i zrobią ci to na gwarancji.

No to tak jak myślałem tylko się zastanawiam czy mam iśc teraz czy poczekąc do 300 km bo aktualnie mam 190 a przy 300 mam pierwszy przegląd

to poczekaj do przeglądu i wtedy niech ci to zrobią.

to że nie masz jeszcze 300km na liczniku to nie znaczy że nie możesz jechać na przegląd, lepiej jedź teraz bo im częściej będziesz wymieniał olej to dłuższa będzie żywotność silnika ;)

nawet jakby miał 1 km. to masz prawo jechać i na gwarancji muszą naprawić a i przy okazji możesz zrobić ten pierwszy przegląd