Problem Ze Stacyjką

Ostatnio walnełem w słup amorkiem :-/ z 40km/h pogiełymi się amorki ,sztyca i chyba felga … i jakoś stacyjka mi opadła trochę w doł :roll: nie wiecie co moze byc powodem ??
I czy da się to jakos naprawić ?? Żeby była równa z plastikiem ??

jeżeli wyprostujesz ramę to stacyjka będzie równo z plastikiem.

Marcel1011 ja na twoim miejscu najpierw martwiłbym się o amor i fele a jak już będzie ok to zobaczysz co jest nie tak z tą stacyjką.

Amorki , Sztyca Juz jest tylkko Załozyć :smiley: BALU A To Mogło Byc Od Ramy a od niczego innego … A jak Ją Naprostować?? Normalnie Młotkiem Postukać??

Samochody się naciąga, ale ze skuterami to nie wiem czy się da bo jest chyba zbyt słaba rama . Niech inny się wypowiedzą .

rame na pewno da się wyprostować tylko dokładnie nie wiem jak
młotkiem nie pukaj bo tylko ją powgniatasz
jeśli dobrze myśle to ramy w skuterach też się prostuje przez rozciąganie więc sam raczej tego nie zrobisz bo jeszcze gorzej narobisz
lepiej podjedź do jakiegoś mechanika i się popytaj

Tu się zgodzę z przedmówcą. Ramy w skuterach prostuje się poprzez naciąganie. Wiem, bo robiłem coś takiego(za pomocą pasów do mocowania ładunków i kawałka rurki :stuck_out_tongue: ) i skuter jeszcze się trzyma :smiley:

P.S. nie robiłem tego w swoim skuterze

Ja porstowałem rame sam i jednak nie polecam robić tego samemu…Do tego typu skuterków bez problemu kupisz np. na allegro tanio rame prostą używke

ta kupisz ramę używkę a papiery?

ramę z papierami!!

no tak ale przynajmniej 400zł trzeba dać a to aż tak tanio nie jest

Jak ma zdolnosci manualne, to poradzi sobie i dobrze wyprostuje :wink:

Wiece … ja nawet nawet :stuck_out_tongue: ale mój kolega miał wypadek i robił cos takiego … ja nie to pojade do mechanika :slight_smile: Dzięki !