problem ze skuterem keeway ry8 2T dusi się i strzela z wydechu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery problem ze skuterem keeway ry8 2T dusi się i strzela z wydechu

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 9 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

radek12233
    Użytkownik

mam problem ze skuterem 2T keeway ry8 a więc gdy się rozpędzam wszystko jest ok nie dusi się ani nic a gdy jadę na dużych obrotach na całym gazie to to wszystko jest ok ale gdy tylko trochę popuszczę manetkę zaczyna cię dusić i strzela z tłumika dzieje się to tylko na wysokich obrotach gdy jadę 20 na 1/3 manetki jest ok . gaźnik czyściłem filtr też nie wiem co jest przyczyną pomożecie

Zdjęcie profilowe moto_raycore
    moto_raycore
    Użytkownik

Według mnie skoro po puszczeniu manetki skuter się dusi to tak jakby spalanie było nierównomierne. Zalecałbym sprawdzić uszczelki głowicy i tłumika czy wszystko jest szczelne bo może łapać lewe powietrze. A gaźnik jest wyregulowany?

radek12233
    Użytkownik

tak gażnik jest wyregulowany dodam że niedawno robiłem remont zmieniałem cylinder i sprawdzałem różne taki i nie wymieniłem uszczelki pod głowicą czy to może być przyczyną

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak, to może być przyczyna lub jedna z przyczyn. chyba że inne różne takie też nie są do końca zgodnie z regułami sztuki zrobione

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

radek12233
    Użytkownik

co masz na myśli jakieś uszczelki jak tak to gdzie

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie wiem co mam na myśli bo nie wiem co ty masz na myśli pisząc ^różne takie^. ale jeżeli robiłes je z podobną znajomością tematu i starannością to jest możliwe że jest takich fakapów więcej

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

radek12233
    Użytkownik

znalazł się specjalista

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Ha, ha, ha :-)))

radek12233
    Użytkownik

HAHAHAHH

radek12233
    Użytkownik

ktoś jeszcze zna mógłby mi pomóc

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

człowieku nie zawracaj dupy. nikt nie wie gdzie wsadziłeś ręce i na ile dobrze to poskładałeś i z czego.
    Jak silnik niedomaga to się mu robi diagnostyke a nie zgadywanke przez internet. Przerywanie to albo traci iskre, albo traci kompresje albo go zalewa… albo jeszcze kilka innych powodów. To niby jak ci bardziej pomóc? Podjechać i przytulić?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Bingo! Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Przytulania;))) Tuuuliiimyyy!;)))))

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Międzynarodowy dzień przytulania z bani pod hasłem: ogarnij sie!

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No…! Mam nadzieję, że to nie do mnie…! Hahaha;))))))))

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a też sobie tam ^różne takie^ zmieniasz i chcesz żeby zgadli co popsułaś?

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: