problem ze skuterem , Keeway Ry 8 2T

Witam . tak jak w temacie mam problem z moim skuterem . Jest to skuter keeway ry 8 2T . Problem wygląda następująco . Pewnego dnia pojechałem na przejarzdzkę w pewnym momencie odczułem ze skuter staje się wolniejszy . wcześniej v-max był 65 70 teraz 35 km/h myślałem ze to jest wina sprzęgła kupiłem nowe lecz to nic nie dało . potem zdjąłem cylinder i zobaczyłem ze jest trochę przytarty więc kupiłem nowy airsal 50 lecz to też nic nie dało puźniej kupiłem zapłon bo nagle stracił iskrę . Po wymianie zapłonu iskra jest ale znowu jest to samo co przedtem wymieniłem świece , bez zmian dodam też to że przedtem jeździłem na rolkach 7,5 g i było wszystko dobrze teraz mam je . zmieniłem je na 3,5 i 9 g lecz to było to samo 35 km/h na najwyższych obrotach czyściłem też gaźnik i filtry lecz bez rezultatu proszę was o pomoc z góry dziękuje . Pozdrawiam

Masz zasrany wydech:)

gdy zdejmę wydech jest to samo :)

a jakie obroty kręci silnik?

mam elektroniczny licznik i pokazuje ok 7000-9000

no to jeżeli ci kręci 9000 obr a jedzie 35 km/h to albo ci się ślizga sprzęgło albo masz kompletnie rozregulowany napęd.
Flamaster, kreska na wario, jazda - i patrzysz ile kreski starło. Jeżeli prawie całą to ślizga się sprzęgło/pasek. Jeżeli nie - to reguluj rolkami

ale jak wyregulować ten napend ?

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=regulacja%20nap%C4%99du%20skutera

do 2 T a nie 4 T

może sprawdź linka którego dałem.

mozesz mi skopiować tą treść bo nie mogę znależć

bez jaj. to szczyt lenistwa nie poświęcić 1 minuty na poprzeglądanie linków które ci podtykam pod nos.

no bo wszystko sprawdzalem i jest o 4t

to tak samo

ok

ktos ma jakies inne propozycje
??

A sprawdziłeś ten napęd czy to jest zbyt trudne do wykonana i czekasz aż ktoś niczym Harry Potter wyjmie kija powie czary Mary i zacznie działać?

To naprawdę takie trudne, najpierw poczytać, a potem się schylić? Czy nie posiadasz flamastra?
Jak ci się nie chce użyć flamastra, żeby sprawdzić czy napęd działa poprawnie, to może zezłomuj zepsuty skuter i kup nowy - powinien być OK.

gdzie zrobić tą kreske ??

przez czoło między oczami... jak rany chłopaku. Odrobina samodzielności. Masz internet, wyszukiwarki, wątek z linkami... i NIC. Stoisz w miejscu z najprostszą rzeczą i czekasz chyba aż ktos przyjedzie i zrobi to za ciebie.

Od razu ci napisze że strojenie napędu to czasem dzień a czasem i dwa roboty, kikukrotne rozłożenie wariatora i potrzeba posiadania wielu kompletów rolek