Problem ze skuterem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #630536
    dobbe
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Witam. Mam problem ze skuterem zimny nie chce zapalic trzeba pare razy kopnąć zapali dodam gazu zgaśnie i za którymś razem załapie i można jechać i przy 75 km/ zaczyna czasami przerywać wymieniłem swiece bo na starej pod koniec dalo się jechać tylko 30 km/h i tak przerywało. Po wymianie było ok i po 2 dniach dalej to samo przy 75 km/h przerywa :/.

    #630538
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    regulacja gaźnika, może zaworów jak masz. standardowo to jest tajemnica co to za sprzęt. tak żeby łatwiej było pomagać.

    #630539
    Rider
    Uczestnik
    • 3
    • 391Postów:

    Wygląda na to jakby dostawał za mało paliwa😉 Jeśli to 4t to spróbuj odkręcić dekielek gaznika i przesunąć segerek na iglicy 😉No a potem mieszanka , dysza itp 😊

    #630573
    dobbe
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    to jest aprilia Sonic lc 2t

    #630612
    barnabeusz
    Uczestnik
    • 1
    • 7Postów:

    Coś z gaźnikiem musi być. Jak się znasz, to rozbierz i przepatrz. Podejrzewam, że jakaś pierdoła pewnie, ale trzeba zbadać krok po kroku.

    #630620
    dobbe
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    a jeszcze jak jade z górki 80 to mi gaśnie spadada prędkość do 70 i dalej jedzie :/

    #630622
    Rider
    Uczestnik
    • 3
    • 391Postów:

    Popatrz czy masz zdjęte WSZYSTKIE blokady 😉

    #630623
    dobbe
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    mam wszystkie zdjete czasami leci ponad 80 i nic mu nie jest. Z górki jak jest szybkie przyśpieszenie to gasnie predkość spadnie i załapuje dalej.

    #630626
    dobbe
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Np rano jade do pracy to leci 8 dych ponad jak wieczorem wracam to go przy 70-75 dławi albo odwrotnie rano go dławi wieczorem ok nie wiem od czego to zależy i jeszcze obczaiłem że fajka lekko kopie.

    #630678
    dobbe
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Problemem była fajka wymieniłem fajke i wszystko jest ok :D:D

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button