Problem ze skuterem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem ze skuterem

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marcin
    marcin
    Użytkownik

Witam posiadam skuter ventus 50ccm jest taki problem ze jego maksymalna prędkość to ok 30km choć szybko się zbiera wiecie może jak go przyspieszyć co mam wymienić jeśli chodzi o blokady to zmieniłem moduł na tuningowy wyjąłem rurkę z filtra powietrza oraz wymieniłem filtr paliwa na większy w gazniku nie mam tej śrubki wiec nic nie wykręcalem oraz zatkałem mu recyrkulator spalin ale jego prędkość się nie zmieniła jedynie obroty
    Swoją moc raczej ma bo jak jeździłem po mokrych łąkach to się kopał zapadal ale szedł proszę o pomoc nie jestem zbyt dobry w mechanice
    Aha i jeszcze jak ruszam skuter bardzo wyje a jak zacznie się rozpędzac jego obroty spadają

• Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe marcin marcin.
    Marcin
    • Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe marcin marcin.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

o ile nie ślizga się pasek to masz złe rolki – za lekkie. Reguluj napęd.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe marcin
    marcin
    Użytkownik

Jeśli chodzi o regulacje to znaczy inne rolki założyć
    A jeśli ślizga się pasek to wystarczy tylko go wymienić czy trzeba tez wariator

Marcin
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli się ślizga pasek to może to wina paska, może sprężyny centralnej a może korektora napędu. A może się ślizga bo ci się za szybko wkręca przez rolki i dużo Nm generuje

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe marcin
    marcin
    Użytkownik

Na obroty się nawet szybko wkreca czyli gdybym zmienił rolki prędkość mogłaby się poprawić
    A tak wogule to jak jest z tymi rolkami gdy są cięższe to jedzie szybciej czy wolniej

Marcin
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jest różnie.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie