Problem z żarówkami

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #265616
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    A wiec tak. W moim runnerze w przednim reflektorze są żarówki philips h8. Świecą bardzo dobrza ale problem polega na tym ze są bardzo wrażliwe na wsztrąsy. Średnio co 2 miechy muszę je wymieniać bo przestają działać. Problem tkwi w cenie jedna żarówka – 40zł :/ I tu pytanie. Da rade jakoś amortyzować je ?? (głupie pytanie wiem). MOze jakoś przerobić na jakieś zwykłe zarówki ale czy wtedy bedą dobrze swiecic?

    #265617
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    zawsze można przerobić na H4, one są jakby bardziej wytrzymałe 😛 a świecić będą podobnie. Problem tkwi w tym, że nie zabardzo wiem jak wygląda “tył” reflektora w runnie i nie wiem czy akurat w tej lampie da się to zrobić.

    #265618
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Wino, nie musisz kupować żarówek philipsa. wgl wszystkie żarówki philipsa są dość delikatne. Najlepiej kup na spróbowanie jakąś zwykłą i zobacz czy będzie dłużej świecić czy nie

    #265619
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Taa jak nie ma zamiennika. Tu jest takie wejscie ze nie dobierzesz nic innego

    #265620
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Wino, no więc zostaje przeróbka na inny typ 🙁 może xenony 😛 heh :573:

    #265621
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    BYłem w sklepie i koles powiedział ze wypuscili jakis zamiennik. Jest tanszy o 5 zł a moze będzie lepszy. (oby był)

    #265622
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    http://www.allegro.pl/item448898888_zarowka_h8_h9_h10_h11_h12_xenon_blue_do_aut_usa.html może z tym spróbujesz? Skoro H8 to powinna pasować. Żadne przeróbki nie są potrzebne.

    #265623
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    corey93 popieram twoj pomysl.. Sproboj Wino tych z allegro..:) Tańsze i moze beda lepsze:)

    #265624
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    takie zarowki jak corey podal to sa imitacje, swiecą ciut lepiej ale dalej sa to halogeny i je można bez żadnych konsekwencji pakować .. nie prubuj wstawiać prawdziwych palników (np. z HID) ponieważ oryginalne lampy nie mają homologacji na takie palniki i z miejsca się traci dowód rejstracyjny. (oto się nie bujcie policja od razu pozna się ze to palnik) różnica między zwykłym halogenem a palnikiem xenonowy tu przedstawiony jest palnik HID (walić że to szajs byle konstrukcja się zgadzała) tutaj zwykły halogen H8 typu xenon mam nadzieje ze pomogłem.. p.s. do do twojego problemu.. zarowka spasowana jest na sztywno i albo spilujesz delikatnie zaczepy zarowki a sama zarowke posmarujesz sylikonem do 650stopni C. To powinno ja delikatnie amortyzować

    #265625
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Czyli te co Corey podał można spróbowac? A jaki to ma kolor? lekki niebieski ? P.S dowód dopiero co odebrałem z komendy – nie chce go jescze raz stracić

    #265626
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    na drogę daje jasniejsze światło bardziej białe jakby, a jak ktoś jedzie z naprzeciwka to widzi lekki niebieskawy kolor jak przy xenonach. Taki był efekt w moim przypadku lecz innej żarówce.

    #265627
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    kup te tansze i zobacz czy beda się palic , a czy czasem nie masz tak ze napiecie podawane na zarowke jest troszkę wyzsze. wlacz miernik przelacz na prad staly 12v odpal runnerke i daj po gazie i miećrz napięcie .. jezeli regulator jest dobry napiecie nie powinno przekroczyc 13v .. napiecie podawane powyzej 13v nie spali jej tylko monumentalnie skruci jej zywotnosc. w samochodzie mam zarowki philipsa H8 właśnie i od kad pamietam swieca wysmienicie juz ponad 4-5 lat. philips robi naprawde dobre zarowki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button