Problem z zarejestrowanie.

Witam. Mam pytanie co do zarejestrowania skutera zippa Baotiana.
Dostałem w prezencie skuter od teścia. Był on drugim właścicielem. Skuter był zarejestrowany przez pierwszego właściciela i nie było potrzeby rejestrować go ponieważ nie miał byc do jazdy ulicznej. Długo teściu go nie miał bo około 5 miesięcy. Spisaliśmy umowe kupna/ sprzedaży . Teraz powstał taki problem. Jak zarejestrować go na mnie. W marcu ukończe 17 lat. Jedynie co ja wiem to można skutera zarejestrować na rodzica i siebie podac jako współwlaściciela. a Chciałbym konkretnie miec go na siebie. Coś mi sie kiedyś obiło o uszy że jeżeli rodzic wyrazi zgode na zarejestrowanie go tylko na mnie to jest taka możliwośc.
Macie moze pojęcie w tej sprawie, >?
A moze ktos miał taki sam problem.
Proszę o szybką odpowiedz. ;]

A kto ci takich głupot naopowiadał, że skuter może być tylko rejestrowany na opiekuna prawnego?
Ja mam 16 lat i na siebie mam już jedną maszyne rejestrowaną, a za pare dni będę miał kolejną. Twoi rodzicie piszą tylko "Wyrażam zgodę na zarejestrowanie motoroweru VIN ***** mojemu synowi *** **** (Pesel: ****)"

To na osobnej Kartce trzeba dołaczyc do papieru rejestrujacego. ?

tak dokładnie tak. 2 kartki, jedna z podpisem mamy druga z podpisem taty

Dzieki Za informacje.
Pozdro

jeszcze nie ukonczyleś 17 lat i już masz teścia?

Mnie też to zaintrygowało :P

Panowie, skupcie się na temacie wątku! :-) Co, może chłopak ma wstawić zdjęcie żony na forum? Do publicznej oceny?

Z tego calego wątku to tylko to mnie zainteresowalo i chcialbym uzyskać więcej informacji na ten temat :)

benekpe napisał:

Panowie, skupcie się na temacie wątku! :-) Co, może chłopak ma wstawić zdjęcie żony na forum? Do publicznej oceny?

Ciekawe czy markowa czy chińska ta żona. :-)

Azjatki zawsze mi się podobały :-)

Ja tam Chińszczyzną też nie pogardzę ;)

Ja bym tam wolał Włoszkę, ale Japonce też bym nie odmówił :-)

Włoszczyzna jest dobra tylko w zupie ;) , ale Skandynawka to i owszem