problem z świecą

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis problem z świecą

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zipptopss zipptopss 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

Witam serdecznie.Mam problem z skuterem własciwie z świecą.Mam 80cmm i stożek i bardzo ciężko odpala (dysza orginalna) musze się pożadnie nakopać żeby odpalił dziś jechałem i nagle w czasie jazdy zgasł i koniec nie chce odpalic rozkręciłem wieczorem nie odpala patrze świece wytarłem ją bo taką dziwną czarnąmaz miała i odpalił przejechałem się z 400m i zgasł i iskry nie ma świeca trochę wilgotna pomocy co zrobić??

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wymień dysze na min 85, najlepiej 90. Przeczyść świece i sprawdź czy masz iskre. Pomyśl też nad regulacją gaźnika.

zipptopss
    Użytkownik

o dyszy już myślałem ale nie moge tej wykręcić bo się zapiekł gaznik ale to inna bajka. Skuter mi odpalił przejechałem się chwile i znowu zgasł i nie chce odpalić i iskry nie ma już w tym miesiącu świece wymieniałem i nic nie pomogło oprócz tego że odpalił bo na tamtej nie chciał gaśnie mi jak jade nieraz.Regulacja pomoże i na takiej dyszy 85-90 ile bedzie palił?

—————————————

Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

mamy te same topsy ja mam dysze 85 i to jest seryjna dysza (chociaz ty miałeś zawirowywacz spalin a ja nie )mam teraz 80ccm na tej dyszy i kupiłem swiece irydową i takie jest spalanie mieszanki ze nawet osadu żadnego nie ma wszystko sie spala jak sprawdzałem to jest jak nowa
    co do tej czarnej mazi to chyba za duzo paliwa dostaje i zalewa świecę i sie to odkłada na swiecy
    spalanie ok 2,5 na 100km wychodzi moze troszke mniej ale to zależy jak masz gaznik wyregulowany bo to rożnie ludzie maja ze spalaniem

zipptopss
    Użytkownik

dziwne że mamy 85:) Nie sprawdzałem prawde mówiąc ale do rzeczy jak wyreguluje dobrze gaznik to bedzie już normalnie jezdził mi?

—————————————

zipptopss
    Użytkownik

Witam nie wime co się dzieje ale w 2 osoby skuter mi jedzie tylko 55-60 a samemu już nromalnie co jest pomoże ktoś?

—————————————

zipptopss
    Użytkownik

pomoże ktoś?

—————————————

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Normalna sprawa. Większa masa – mniejsza prędkość.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    zipptopss
    Użytkownik

no tak ale jeszcze 3 dni temu normalnie mi szedł prawie 70 w 2 osoby 55 czemu siętak stało dodam że to 80 i na seryjnej dyszy.

—————————————

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie